Skocz do zawartości

Przywitajmy się!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :)

post-2-0-64071500-1326802337_thumb.jpg

MedFor.me to miejsce zrzeszające studentów medycyny i lekarzy z całej Polski. Pojawiając się w nowym gronie zawsze miło jest przywitać się, stąd zachęcam do uczestnictwa w temacie :)

Ja nazywam się Mateusz Palczewski i powoli docieram do końca studiów na wydziale lekarskim we Wrocławiu. Medycyną interesuje się szeroko, a że uwielbiam pracować także manualnie i cenię precyzję planuję w przyszłości specjalność zabiegową.

Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przerwę ten Mateuszowy ciąg ;)

Witam, na imię mam Szymon :) Interesuję się onkologią, zarówno w zakresie chemioterapii jak i chirurgii onkologicznej - co dalej z tym pocznę, przekonamy się zapewne już niebawem, gdyż obecnie jestem na V roku studiów :)

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo za dużo chromosomów Y w tym temacie ;)

Anna, III rok AM Wrocław :) Skonkretyzowanych planów na przyszłość na razie nie mam (zabiegówka? :D) a z takich pozamedycznych zainteresowań to uwielbiam książki (fantastykę, ale nie tylko) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.M, XX, III rok Udzkiego Umedu. Z medycyny do tej pory najbardziej interesowała mnie historia. Poszłam na konferencję onkologiczną zobaczyć jak to wygląda i bardzo mi się spodobało. Na ten moment większość klinik przede mną, ale nowotwory wydają mi się coraz bardziej fascynujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik Wojtczak

Dominik, wiecznie niezdecydowany co do specjalizacji student V roku wydziału lekarskiego na łódzkim UMEDzie.

Moim hobby jest zbieranie pocztówek, mam nawet bloga im poświęconego i powoli rozrastającą się kolekcję kartek związanych z

medycyną: http://przypadkipocztowkowe.blogspot.com/search/label/Medycyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabina, VI rok WL w Krakowie. Zdeklarowany, fanatyczny chirurg ogólny z ciągotami w stronę medycyny ratunkowej i traumatologii. Poza miejscem stałego zameldowania w dyżurce chirurgów na jednej z klinik często można mnie również spotkać uskuteczniającą aktywny wypoczynek (rower, basen, narty), w stajni (w sumie jeździectwo to też aktywny wypoczynek ;)), po drugiej stronie aparatu (fotograficznego, nie ortodontycznego ;)), na piwie ze znajomymi lub przy dobrej książce :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.