Skocz do zawartości
eMCe71

Przywitajmy się!

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Magda, V rok, Lublin. :cool:

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jaką speckę wybiorę, aczkolwiek mój mały medyczny świat coraz częściej kręci się wokół pulmonów, anestezji i ratunków.

Ostatnimi czasy zaczytuję się w książkach Witkowskiego, uwielbiam tańczyć i kocham brytyjski akcent :wub:

Pzdr!

Witam! Anna, II rok, Wrocław. Na razie jestem na etapie chodzenia na koła naukowe, co do specjalizacji to zastanawiam się między anestezjologią, interną a kardiologią. Zainteresowania poza medycyną to taniec, śpiew i kosmos. Śpiewam ciągle, mam nadzieję, ze nie będę musiała nigdy śpiewac kołysanek pacjentom, ale się zobaczy ;)

Pozdrawiam.

Ania, II rok UM w Łodzi, plan na przyszłość: onkologia (najchętniej dziecięca) albo medycyna paliatywna, w grę wchodzi jeszcze endokrynologia. Zresztą, mam jeszcze trochę czasu. Witam serdecznie :)

Ewka, V rok AM we Wrocku.

Wszystko zmierza w kierunku patomorfologicznym.

Lubię obrazki. Zarówno te spod mikroskopu, jak i te malowane, rysowane, uwieczniane obiektywem...

• Like 1

Ola, II rok na łódzkim UMedzie :) na dziś chciałabym zostać okulistą/może anestezjologiem, ale pewnie mi się to jeszcze z pincet razy zmieni ;)

Poza medycyną - ksiąąąążki pożeram, lubię jeździć autem :D i zajmowac się milionem rzeczy naraz :P

Pozdrawiam :)

Hej :-P

Agata, II rok PUM, na wybór specjalizacji mam jeszcze czas :-P

Nie miałem okazji się chyba przedstawić. Błażej. Zarażony pasją do medycyny przez ojca lekarza. Aczkolwiek nigdy nie byłem w stanie uwierzyć w siebie ,że mogę się dostać na takie studia. Dopiero semestr na studiach inżynierskich pokazał mi ,że trzeba robić to co lubię. Zobaczymy czy się uda. Jednym słowem kandydat.

• Like 1

poszerzam krąg chromosomów żeńskich:) - V rok leku, Wroclaw.Interesuje mnie szeroko pojęta klinika, w szczególności kardiologia angiologia hematologia i onkologia. Mam jeszcze trochę czasu na decyzje co do specjalizacji ale wiem ze w pracy zawodowej chciałabym byc klinicystą. specjalizacje zabiegowe to nie moja bajka:)

Poza medycyna ktora jest wazna czescia mojego zycia, rozwijam sie w sporcie, podrozuje a dnia nie wyobrazam bez czerwonej aromatyzowanej herbatki:))Lubie mieszkac we Wroclawiu:)to cudowne miasto!

Przywitam, się, bo chociaż nie od dzisiaj jestem na forum jako czytelnik, to dzisiaj rozpocząłem swoją aktywność dyskusyjną ;)

Ryś, drugi rok lekarskiego na wrocławskiej medycznej. Zainteresowany medycyną, historią medycyny i muzyką. W wolnych chwilach, gdy nie czytam podręczników, czytam książki i słucham muzyki ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się