Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martwcie się, zmiana LEP na LEK nie zmniejsza szans na zatrudnienie na terenie UE. Jak jest w innych częściach świata, tego nie jestem pewien, ale raczej bez zmian. Podstawowym wymogiem pracy jako lekarz za granicą jest ukończenie studiów medycznych i prawo wykonywania zawodu, a nie żadne polskie egzaminy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmm, zawsze lubiłem koparki...

A ja z kolegą myślałem nie raz o otworzeniu piekarni! :)

A wracając na serio do tematu to zobaczymy co będzie za pół roku.

Piekarnia nie dla mnie, wstają przed świtem przez cały rok, a ja płaczę w duchu, jak muszę wstać o 7... :P

Koparki mnie nie jarają, garów nienawidzę zmywać... chyba czas na intensywną naukę niemieckiego... Myślę, że w 2 lata dam radę nieźle ogarnąć temat :D

btw LEK-u - świetnie by było znać więcej konkretów...

czy to prawda, że ten egzamin zdaje się tylko raz, nie tak jak LEP, który można było poprawiać do woli? :/

Męczy mnie ta dezinformacja, zamieszanie i przeprowadzanie reform od d...y strony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda, że ten egzamin zdaje się tylko raz, nie tak jak LEP, który można było poprawiać do woli? :/

Męczy mnie ta dezinformacja, zamieszanie i przeprowadzanie reform od d...y strony :(

nieprawda. LEK możesz poprawić 2 razy BEZPŁATNIE (czyli masz 1 podejście plus 2 poprawki, razem 3 podejścia darmowe), a za 4te i każde następne musisz zapłacić (ile - nie wiem, jak była konferencja na temat tych zmian to nawet sam prowadzący nie wiedział, ile to może być, nawet mniej więcej).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można od razu po dyplomie, w czasie stażu napisać?

jeśli dobrze pamiętam to można pisać od razu po 6 roku (więc w tym sensie rozumując w czasie stażu również). Jak potem wejdzie ta reforma skrócenia studiów do 5 lat + staż to nie wiem jak to ma wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.