Skocz do zawartości

Studia na Ukrainie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio temat ten jakoś się do mnie przyczepił i szukam informacji wszędzie. Jednak wydaje mi się ,że tutaj dowiem się najwięcej. Czy ktoś z was miał okazję studiować lub kogoś zna i wie jakie są realia medycyny na Ukrainie?

P.S Proszę o przeniesienie do działu rekrutacji, mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie studiowałem , ale znajomi ze studiów maja kuzynów znajomych itd co studiowali/studiują , problem nostryfikacji ( a wiec uznania Ci tych studiów w Polsce) jest palący , czeka się latami i mało pozytywnych rezultatów , przeniesienie się z ukrainy do polski w czasie studiów też graniczy z cudem .

Poziom podobno lightowy a kolosy/egzaminy za dolary - na porządku dziennym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka studiuje w dawnym Stanisławowie, teraz Iwano Frankowsk. Przede wszystkim jest problem z nostryfikacją i przenosinami. Co do poziomu to ciężko porównać, bo trzeba by popróbować studiowania na różnych uczelniach, ale podobno studenci rzeczywiście nie narzekają na brak czasu... Co do zdawania za dólary - ploty takowe słyszałem bardzo często, ale osobiście nikt mi ich nie potwierdził.

No i raczej żadnych problemów z dostaniem się nie ma, ale wiadomość ta przeszła przez milion gardeł zanim do mnie doszła, więc nie ręczę za jej prawdziwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu ogłasza nabór na studia medyczne!

Zapraszamy do studiowania medycyny, stomatologii i farmacji.

Na oficjalnej polskiej stronie TDMU: http://www.studiujnaukrainie.pl,'>http://www.studiujnaukrainie.pl, znajdziecie wszystkie potrzebne informacje: - o Uniwersytecie - o studiach - kierunki - REKRUTACJA! - dojazd - zakwaterowanie - galeria

Od kilku lat studia w Tarnopolu cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród maturzystów. Dlaczego?

- partnerskie podejscie do studentów z Polski - ogromna baza dydatktyczna - język angielski na wysokim poziomie - szeroko rozwinięty program antykorupcyjny! - program wymiany studentów prowadzony ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach - brak problemów przy próbie przenoszenia się do Polski, co jest jednym z najistotniejszym argumentów przemawiającym za podjecięm studiów w Tarnopolu

Według aktuanych sondaży, po podsumowaniu ocen rankingowych wszystkich rodzajów działalności, Uniwersytet w Tarnopolu jest niezmiennie zaliczany do czołowych pośród wyższych uczelni medycznych Ukrainy.

Zachęcamy do aplikowania już dziś, w tym celu odwiedźcie naszą stronę i zakładkę REKRUTACJA!, gdzie znajdziecie instrukcję, krok po kroku, jak znaleźć się na liście studentów!!!

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu, więc nie macie się czego obawiać. Odnośnik do naszej strony znajdziecie na oficjalnej ukraińskiej witrynie TDMU: http://www.tdmu.edu.te.ua/eng/general/index.php

Codziennie odpowiadamy na Wasze maile, więc piszcie śmiało Jesteśmy również dostępny pod numerem tel. podanym na naszej stronie.

Pozdrawiamy!!!

_________________ Zapraszam do studiowania w Tarnopolu. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na: http://www.studiujnaukrainie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Studiuj medycynę w Doniecku na jednym z największych i najlepszych ukraińskich Uniwersytetów Medycznych.

Wysoki poziom, nowoczesne wyposażenie, język wykładowy angielski.

W roku akademickim 2012/2012 na wydziałach lekarskim, stomatologicznym, farmaceutycznym i studiach podyplomowych studiowało 1500 osób z 57 krajów.

Donetsk National Medical University,

16,Ilicha Avenue,

Donetsk - 83003,

Tel: +380507864771,+380634415483

www.dsnmu.com

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę pisać:

studia.ukraina@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyoki poziom - śmiech na sali, a potem taki się na płątne przenosi i nie wie ile jest żył płucnych i gdzie uchodzą (naoczny przykład). Praktyka robienia na siłę studentów medycyny (może lepeiej paramedycyny) przez osoby, któe nie dostają się w Polsce, bo są poprostu za słabe jest bardzo niebepieczną tendencją wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • 3 years later...

Zapraszamy na studia medyczne we Lwowie, Tarnopolu oraz Ivano-Frankivsku. Aby uzyskać pełne prawo wykonywania zawodu lekarza i lekarza-dentysty w Polsce, nie trzeba już nostryfikować dyplomu z Ukrainy (więcej informacji na stronie), istnieje również możliwość przeniesienia się do Polski oraz innych krajów UE w trakcie studiów. Pomagamy również przy autoryzacji dyplomów w Norwegii, która bardzo chętnie przyjmuje zarówno polskich jak i ukraińskich lekarzy: medycyna-ukraina.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.