Skocz do zawartości

Staż w SPSK 1 Wrocław - "Kliniki"


Rekomendowane odpowiedzi

Droga Rybko

wszystko co do tej pory wiem wysłałem w wiadomości prywatnej. Oficjalnie wiadomo, że staż w SPSK robią 23 osoby. Kadry dostały już listę z DILu.

Przypominam koleżankom i kolegom o konieczności zgłoszenia się w tym tygodniu do kadr, BHP, zakładowego lekarza medycyny pracy oraz działu płac:) a to ostatnie jest chyba najprzyjemniejsze.

Podpowiem Wam, że niedawno zmieniła się ustawa o ewidencji ludności i w jej świetle nie potrzebujemy numeru NIP. Naszym identyfikatorem płatniczym w Urzędzie Skarbowym jest teraz PESEL (chyba że ktoś z Was prowadzi działalność gospodarczą). Kiedy już otrzymamy odpowiedni druczek PIT u góry wpisujemy PESEL a nie NIP. Dość atrakcyjnie wygląda również ubezpieczenie NNW oferowane przez SPSK1 za 65 zł mamy dość duży wachlarz zdarzeń niepożądanych, za które ubezpieczyciel wypłaca wysokie świadczenie.

Pozdrawiam i wpisujcie ciekawe wieści z frontu przyjmowania do pierwszej medycznej pracy.... No i oczywiście możecie też tu ponarzekać jak wiele czasu spędziliście w kolejce do RTG:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to masz jakieś rady żeby w RTG nie stać za długo? Ja byłem już w piątek w kadrach i jutro od rana jadę załatwiać dalej ;)

Seba, daj znac jak będziesz wiedział coś nt. spotkania z dr Mędraś :)

PS. Z chęcią też poznam tez temat robienia stażu z psych w Lubiążu;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, też robię staż na klinikach, więc pewnie się spotkamy. Byłoby miło jakby Seba zamieścił termin tego spotkania z Panią Opiekun. Nie wiem jak z psychiatrią jest w Lubiążu- ja słyszałem o bardzo atrakcyjnych, świetnie zorganizowanych praktykach w Wałbrzychu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam Dziś rozmawiałem z Panią doktor telefonicznie. Spotkanie w poniedziałek 01.10.2012 o godzinie 8.30 w budynku dawnej Chirurgii szczękowej. W sali seminaryjnej.

Dziękujemy Mateo:)

Koleżanki i Koledzy co myślicie, aby zorganizować spotkanie dla Nas celem bliższego poznania siebie nawzajem? Tzn proponuję jakieś spotkanie towarzyskie przy piwku np w najbliższy piątek 05.10.2012. W godzinach popołudniowych (nie wieczorno nocnych). Pozwoli to nam wymienić się informacjami, telefonami i z pewnością ułatwi i uprzyjemni staż:) No i oczywiście te nieocenione wieści z frontu z poszczególnych oddziałów mogą okazać się bezcenne (np. o której można się ewakuować;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.