LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Ilradil

Możliwości ciekawej pracy dla lekarza (dla spragnionych przygód)

15 postów w tym temacie

Przygody poza pracą... To by było fajne, ale myślicie, że wystarczyłoby na to czasu? Przygody które mnie interesują wymagałyby conajmniej miesiąca urlopu w roku, a czy to możliwe? :P

Ja w swoich marzeniach mam takie coś , pracując gdzieś w nie wielkiem praktyce prywatnej robię miesiąc przerwy albo proszę "kolegę "(współpracownika )by przyjmował tą nadwyżkę gdy ktoś nie może się wstrzymać od wizyt by go skonsultował a cześć pacjentów 4 tyg beze mnie wytrzyma

Przygody które mnie interesują wymagałyby conajmniej miesiąca urlopu w roku, a czy to możliwe? :P

Możliwe, sam kiedyś 6tygodni przesiedziałem w Chinach.

Znajomy lekarz robi teraz radiologię jako drugą specjalizację, bo chce spokojnie dożyć emerytury. Pierwszą speckę ma z medycyny ratunkowej i lata w medicopterze - praca mega ciekawa i dynamiczna bo lata codzień po całym kraju do najcięższych wypadków, ale z życiem prywatnym jest ciężko. :( Nie o takie coś mi chodzi. Raczej chciałbym z rodziną zwiedzić kilka miejsc na świecie i zajmować się realizowaniem jakichś tam pasji...

Ciężko mi sprecyzować wymagania, raczej po omacku szukam swojej drogi aby czerpać w pełni z życia. :P

Kojarzycie film Spectre i pracę pani doktor w sanatorium w Alpach? To jest coś!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0