Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Newman

MedFor.me - Odświeżamy!

Recommended Posts

Jak zapewne zwróciliście uwagę od jakiegoś czasu nasze forum przechodzi pewne drobne zmiany:

1) Porządkowanie działów

2) Zwiększanie wygody korzystania (odchudzanie strony głównej ;) )

3) Wkrótce rozpoczniemy nabór na moderatorów-ochotników

...

W tym miejscu zachęcam do dzielenia się Waszymi opiniami - czy jest coś, co warto zmienić / poprawić / ulepszyć w funkcjonowaniu MedFor.me? Czekamy na Wasze sugestie...

• Like 1

Fajnie by było zamiast tabeli "ostatnio dodane tematy" dać "ostatnie posty" czy coś w tym deseń. Osobiście bez logowania orientowałbym się czy ktoś ostatnio napisał coś w jakimś temacie. "Ostatnio dodane tematy" nie dają mi dokładnej informacji, czy coś się zmieniło od mojej ostatniej wizyty ; )

rys, przecież w prawym górnym rogu, tuż obok regulaminu, jest opcja "zobacz nową zawartość" - tam się wyświetlają i nowe tematy, i nowe posty w starych tematach :)

Owszem, ale dopiero po zalogowaniu możliwe jest skorzystanie z opcji "zobacz nową zawartość", którą nota bene bardzo sobie chwalę : )

aha, to sorry :) jestem zalogowana właściwie na stałe, więc nawet tego nie zauważyłam :)

Rys - szykowałem swojego czasu rozwiązanie, o którym piszesz, ale nie wyglądało to jakoś zbyt korzystnie. Potem ze względu na opcję, o której pisała godzia, zrezygnowaliśmy z tego rozwiązania.

A powiedz - Ty nie logujesz się automatycznie?

A, mam takie zboczenie że gdziekolwiek jestem, zawsze przed wyłączeniem zakładki klikam logout ; )

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować