Skocz do zawartości
touggourt

Podręczniki do LEK

Recommended Posts

faktycznie, sorry - spojrzałem na starą listę podręczników.

Dzięki :)

a co z bręborowicz? 2 tomowa czy wystarczy repetytorium?

Ja przeglądałem to repetytorium do egzaminu z ginekologii i wg mnie nic tam nie ma :P wydaje mi się, że całkiem spoko zestaw to Bręborowicz do ginekologii (2 tom) + Pschyrembel do położnictwa.

jak dla mnie to w bręborowiczu nic nie ma, zawsze jak czegoś szukałem to tam nie było. Książka dramatyczna, wiec repetytorium musi być jeszcze gorsze.

hej,

uczyłam się z 2 tomów breborowicza i z repetytorium-jest ono dobre jako szybka powtórka przed egzaminem ustnym,jednak niektóre tematy są tam zrobione zbyt ogólnie,więc odradzam 

siema, postanowiłem odświeżyc wątek... lista do LEKu niby jest ale wiadomo że każdy ma jakieś swoje ulubione podręczniki bo są ciekawiej spisane, właśnie interesują mnie wasze opinie co do podr z tych podstawowych dziedzin medycyny (chirurgia, pediatria, gineksy, itd) które poza LEKiem po prostu warto mieć na przyszłość...

Ja z kolei słyszałam od znajomych, że Breborowicz jest całkiem niezły. Nie wiem już, w co wierzyć ;/

szczeklik został niedawno opublikowany BEZPŁATNIE na mp,pl ;)  do pierwszego leku podchodziłem na luzie... do drugiego przerabiałem testy i było znacznie lepiej ... zobaczymy teraz ;)

polecam też apkę LEPLEK z testami z poprzednich lat na Androida http://www.leplek.pl

Witam!
Jaki podręcznik z med. ratunkowej możecie polecić do LEKu? Z chirurgii repetytorium Noszczyka czy raczej II-tomowy Noszczyk?

Z medycyny ratunkowej to wytyczne ERC bo ta litania książek, które oni wypisali to jakieś nieporozumienie. Z chirurgii myślę, że repetytorium wystarczy.

Gość

Witam,

czy ktoś może polecić dobrą księgarnie, gdzie znajdę większość podręczników? Nie musi być koniecznie w centrum.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się