Skocz do zawartości

Medyczne cuda


Kot

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem raczej zatwardziałym racjonalistą, który nie wierzy w żadne UFO, duchy czy nadprzyrodzone moce. Jednak od znajomych lekarzy usłyszałem kilka mrożących krew w żyłach historii dotyczących niezwykłych, niewytłumaczalnych wydarzeń.

Moje własne doświadczenie z niezwykłymi zdarzeniami jest dosyć zabawne - kiedyś kilka razy pod rząd zgadłem temperaturę jaką mieli pacjenci kładąc im rękę na czole. Za mną szła pielęgniarka a jej elektroniczny termometr na podczerwień wskazywał wartości, które wypowiedziałem na głos kilka chwil wcześniej z dokładnością do jednej dziesiątej stopnia celsjusza. Nie jestem w stanie wyjaśnić jak do tego doszło.

Kiedy indziej przyjechał do nas pacjent w bardzo ciężkim stanie. Na ręce miał jakieś "energetyczne" opaski, które można znaleźć w niektórych zielarsko-naturalnych sklepach - mają one w teorii "kanalizować dobrą energię". Dostałem zadanie - założyć mu kaniulę do tętnicy promieniowej do czego zabrałem się ochoczo i niewiele myśląc przeciąłem nożyczkami te opaski (nie dało się ich zdjąć ani rozpiąć a trzeba to było zrobić szybko). W kilka sekund po tym jak je zdjąłem pacjent przestał oddychać i po nieskutecznej reanimacji zmarł. Czyżbym przerwał kanał przesyłający dobrą energię - ostatnią nitkę trzymającą tego chorego przy życiu?

Czy spotkaliście się kiedykolwiek we własnym życiu "medycznym", w opowieściach znajomych lekarzy, plotkach i zasłyszanych historiach ze zdarzeniami, które wymykają się logice i zdrowemu rozsądkowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałam mało wiarygodne historie od ludzi zafascynowanych wspaniałym produktem o nazwie Flavon, który to jedzony ogromnymi paletami powoduje skurczenie się 25-centymetrowego guza płuca niemalże do zera w 3 miesiące i całkowite wyleczenie raka. How cool is that?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już to opisywałam- do dziś niezdiagnozowana choroba skóry kpiła sobie z lekarzy, a ustąpiła pod wpływem smarowania nalewką na lilii i spirytusie z wodą z cudownego źródła.

Pomogła, samo ustąpiło- nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.