Skocz do zawartości

Dlaczego ja, trudne sprawy itd.


tubiMD

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami jak już na prawdę nic ale to absolutnie nic nie ma w telewizji to można to oglądać ale bardziej jako ciekawostkę na jakie dziwne pomysły można wpaść niż na prawdę zachwycając się tym programem. Ogólnie to prawdę mówiąc nie przepadam za tym szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial jest tak pokręcony, jak sprężyna lobię czasem sobie poprawić humor przy tych serialach nie dziwotaże jest taka na topopularność jak robił to reżyser świata według kiepskich ;D 
Czasem jest przegięcie w serialachale ludzie widocznie to lubią i oglądają nic na to nie poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy mógłby mi ktoś wytłumaczyć... Jakim cudem reżyser, mający tych dennych seriali obecnie z 10, dostaje swój czas antenowy na każdy? Naprawdę, np. na Polsacie w ciągu tygodnia nie leci nic innego tylko po kolei wszystkie jego seriale. Na TVN bodajże też parę jest, no chyba, że to inny reżyser, który uznał tego pajaca za wzór do naśladowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w gronie zdegustowanych osób:/ Te programy wołają o pomstę do nieba, gra "aktorów" jest tak fatalna, że ma się ochotę rzucić w nich pilotem. Rzadko mam czas na oglądanie telewizji, a jak znajdę to na większości kanałów lecą takie szmiry. Jak tu płacić za abonament?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można oglądać te programy, jak można tracić czas na taką grę autorską, akcję itp. Nie wiem kto pisze scenariusze, jak małą wyobraźnię trzeba posiadać, to woła o pomstę do nieba. Niestety znam ludzi, którzy te porgramy traktują jak świętość bo to jest takie rzeczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Najwięcej leci tego obecnie na Polsat 2. Wiem bo na wakacjach za granicą był to jedyny polski program dostępny w pokoju. Więc cała polonia rozsiana po świecie pewnie łaknie takich sensacji... ;)

Prawda :D również to zauważyłam, leci to tam praktycznie 24/7 :D na dłuższą metę można od tego oszaleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Posiadam telewizor w domu i muszę przyznać, że czasem zdarzy mi się oglądnąć te programy. Nie oglądam nałogowo, ale w pewnych przypadkach sprawy są tak śmieszne, że nie można wytrzymać. Nie wiem, czy te historie są wymyślane, czy może z życia wzięte, ale jeżeli macie doła to polecam włączyć telewizor. A jeżeli historie nie są zmyślane, to nie którym osobom współczuję tylko właśnie takiego życia, jak jest przedstawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.