Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marian12

Termin składania dokumentów na staż

Recommended Posts

Witam

Orientuje się może ktoś do kiedy należy złożyć dokumenty na staż podyplomowy, w tamtym roku chyba do któregoś sierpnia był termin. Nie jestem z Wrocławia i jakoś chce sobie rozplanować to wszystko, chodzi tu o meldunek. Jeżeli chodzi o meldunek, to  jest jakiś okres czasu przez który trzeba być zameldowanym? Czy wystarczy być w dniu składania dokumentów? 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

A bo tak jakoś się złożyło, że będę miał mieszkanie we Wrocławiu i to jest powód. Mam nadziej że szpitale nie sa jakoś obładowane stażystami bo średniej nie będę miał imponującej

patrząc na to, że bardzo dużo osób studiujących we Wrocławiu jednak z Wrocławia nie jest - to może rzeczywiście się załapiesz. Ale czy staż w jakimkolwiek szpitalu we Wrocławiu będzie dla Ciebie zadowalający - tego nie wiem, zależy czy chcesz się czegoś nauczyć naprawdę, czy raczej obijać się przez rok. Bazując oczywiście na wieściach z tego forum.

Tak na prawdę to nie interesuje mnie konkretny szpital, ważne jest tylko to żeby był we Wrocławiu.

Mam pytanie odnośnie dokumentów składanych na staż w DIL, moje macierzysta uczelnia wystawiła mi zaś. o ukończeniu studiów z pieczątką pracownika dziekanatu bo innych nie dają , suplement z okrągłą pieczęcią i podpisem dziekana, czy ktoś miał  podobną sytuację i przyjęli wam takie dokumenty??

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować