Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mors Incipiens

Karta Multisport

Recommended Posts

Witam!

Czy wiecie, gdzie we Wrocławiu na stażu można dostać kartę Multisport? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy szpitale na Skłodowskiej i na Kamieńskiego oferują te karty stażystom, ale informacja z innych miejsc jest również mile widziana.

Pozdrawiam,

Przemek

Na Skłodowskiej (SPSK 1) nie ma multi sporta.

jak dla mnie to brzmi trochę utopijnie, żeby szpitale oferowały swoim pracownikom kartę multisport (paradoksalnie), chociaż nie powiem, że byłoby to naprawdę super rozwiązanie...

Może utopijne, ale nie oderwane od rzeczywistości :P Szpital na Borowskiej daje stażystom kartę Multisport :)

W sumie i tak tam nic nie robią, więc niech chociaż pochodzą sobie na basen albo siłownię xD

mam pytanie trochę poza tematem, słyszałam ,że w szpitalu wojskowym jest jakiś dodatek na święta,czy w innych szpitalach też tak jest?

hahaha, no jak na Borowskiej dają multisporta, to muszę się poważne zastanowić, czy może jednak lepiej nie pójść tam na staż :D

No ja podczas stażu miałem kartę multisport i krozystałem regularnie.
Przynajmniej przez pierwsze pół stażu, później już nieco rzadziej, ale fajnie jest wstać wcześniej i przed pracą popływać godzinę- później 3 minuty jazdy i borowska.

Borowska nie daje nikomu karty Multisport. Natomiast będąc pracownikiem na Borowskiej można ją kupic - kadry potrącają odpowiednią kwotę z pensji. Nie ma niczego za darmo.

Mitem jest także stwierdzenie, że na Borowskiej jest mnóstwo wolnego czasu. Szczególnym zjawiskiem jest to, że ów mit powtarzają osoby, które nigdy nie były tam na stażu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować