LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
tomazzo

Lekarze pracujący w UK - kontakt

7 postów w tym temacie

Bardzo proszę o kontakt kogoś kto jest na Foundation Programme lub go skończył. Nie chodzi o konkretne pytania, potrzebuję porady, a tego w przewodnikach nie ma.

pozdrawiam

Hej,

Nie jestem na FP ale pracuje w angielskim szpitalu, wiec moze bede mogl pomoc jak cos to pisz na pw albo tutaj.

Patryk.

Patryk R pozwoliłam sobie napisać do Ciebie wiadomość na priv :)

Gdzie można szukać informacji (czy też wyżej wspomnianych przewodników) na temat specjalizacji w UK? 

Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje/wie cokolwiek na temat pracy w Szkocji konkretnie?

Gdzie można szukać informacji (czy też wyżej wspomnianych przewodników) na temat specjalizacji w UK? 

Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje/wie cokolwiek na temat pracy w Szkocji konkretnie?

Podbijam temat, czy jest ktoś, kto mógłby się wypowiedziec ?najlepiej, jeśli chodzi o robienie specjalizacji w Edynburgu po studiach i stażu w Polsce

raz jeszcze podpytam, czy jest ktoś zorientowany w temacie otwarcia specjalizacji w Szkocji?

Ja także podbijam, także interesuje mnie Szkocja. Jak przenieść rozpoczęta specjalizacje w Polsce do Szkocji? Jak wygląda praca? Co powiecie o egzaminie? :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się