Skocz do zawartości

Spisywanie pytań - LEK wrzesień 2013


itto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy, pytania z LEK-u nie są publikowane. Więc warto byłoby je spisać :P. Jest fajnie zorganizowana akcja spisywania pytań rozpoczęta przez portal konsylium24.pl. Jeśli każdy zapamięta tylko 1 pytanie, przy odpowiednio dużej ilości osób można spisać cały LEK. Wiosną się udało, więc czemu teraz miałoby się nie udać? :) Instrukcja dołączenia do akcji jest tu: https://www.facebook.com/groups/447054698700277/ (poniżej jej kopia + mój dopisek)

Kopia dla osób bez Facebooka:

 

Ponieważ pytania z LEK-u nie będą publikowane, sami je sobie opublikujemy! :P
Robimy tak:
1. Kto ma konto na konsylium24, rezerwuje sobie poprzez portal konkretny numer pytania do zapamiętania. (Konkretnie tu: http://konsylium24.pl/testy_edukacyjne/lek_jesien_2013 - Itto)
2. Kto chcę się przyłączyć do akcji zapamiętywania pytań, ale nie chce zakładać konta na konsylium24, niech polubi jeden z dwóch moich postów w tej grupie wg swojego numeru kodowego (parzystego/nieparzystego). Post ma treść: "Lista osób (które NIE MAJĄ KONTA na Konsylium24!) chętnych do sabotażowej akcji zapamiętywania pytań na LEK 09.2013" Na 3 dni przed LEK-iem zrobię dla tych osób listę i przydzielę im numery pytań do zapamiętania biorąc pod uwagę "luki" na kompendium24. Będzie ona dostępna poprzez GoogleDocs i również na dokumencie w GoogleDocs spiszecie treść zapamiętanych pytań.

Mam nadzieję, że akcja i tym razem się powiedzie! Na wiosnę daliśmy radę, więc czemu teraz miałoby się nie udać? :)


Wg mnie lepiej się zapisać przez konsylium24.pl, co by mniej roboty admini mieli, tam jest wszystko ładnie zautomatyzowane. Zakładanie konta nie boli, sprawdziłem ;P No ale oczywiście lepiej zapisać się przez Facebooka, niż wcale ;)

Zapisujcie się na te pytania, na które jeszcze się nikt nie zapisał. Niby logiczne, ale na pytanie 1 w wersji I zapisało się 19 osób, mimo iż jest dużo pytań, na które się nikt nie zapisał. Ja tam w tym sensu nie widzę ;P

Zachęcam do przyłączenia się, gdyż jest jeszcze wiele pytań-sierotek, których nikt nie chce zapamiętać. Przygarnijcie te pytania, przecież same się nie spiszą :D. A chyba warto. Nie wiem jak Wy, ale ja przeglądałem pytania z zeszłych lat podczas nauki :)

 

A, i nie jestem w żaden sposób powiązany z portalem konsylium24.pl. O akcji piszę z własnej inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest szansa by pytania z strony konsylium24 mogli zobaczyć studenci medycyny też? Bo rozumeim że rejstracja na kosylium24 jest tylko dla  LEKARZY z prawem wykonywania zawodu. Mógłby ktoś skopiować je i wrzuciś do jakiegoś pliku tu lub gdzieś indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą udostępniam pytania. Spisałem tylko I wersję, II nie przeglądałem, gdyż trzeba to robić ręcznie i jest to czasochłonne. Są pewne braki, ale i tak zostało spisane dużo. Może kiedyś przejrzę wersję II i jeśli znajdę tam brakujące pytania/warianty odpowiedzi, to uzupełnię.

 

LEK wrzesień 2013 wersja I.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Czy ktoś starał sie juz opracować poprawne odpowiedzi do tych pytań?

Ja zaczęłam od psychiatrii i med ratunkowej wiec podaje moje propozycje:

Psychiatria

142B

143A

144C

145B

146D

147E

148C

149A

150D

151E

152A

153C

154B

155D

Med ratunkowa

156D

157E

158D

159A

160E

161E

162B

163A

164B

165A

166D

167D

168E

169B

170A

171C

172D

173C

174B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.