LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu

28 postów w tym temacie

A jak to jest z ośrodkami chirurgii plastycznej w Polsce? Dużo ich jest? Potrzeba specjalistów?

jakieś newsy z frontu?

Takich ośrodków będzie powstawać na pewno więcej bo ludzie się bogacą i jednak z czasem chcą coś poprawić tu i tam ;) moim zdaniem warto iść w tym kierunku

Chirurgia plastyczna w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej popularna z czego potrzeba coraz więcej specjalistów w tej dziedzinie. Co za tym idzie powstawać będzie coraz więcej ośrodków, w których będzie zapotrzebowanie na takich specjalistów. Jednak ważną kwestią wybierając kierunek studiów, nie tylko to na co jest popyt na rynku, ale również własne zainteresowania.

Bla, bla, bla. Znajomości, znajomościami. Jak się do czegoś dąży to się w końcu do tego dojdzie. A jak się spuszcza łeb i odpuszcza to faktycznie lepiej sobie odpuścić chirurgię plastyczną ;-)

Moja koleżanka z roku myślała o plastycznej, ale bez większych nadziei. Rzucili jedno miejsce, zaryzykowała, złożyła i okazało się, że złożyła jako jedyna, bo wszyscy się bali, że się nie dostaną ;p I jest na plastycznej :v

No właśnie. "trza" mieć jaja, być odważnym i próbować, bo ględzenie, że się nie uda na 10000% to strzał samobójczy. 

Generalnie u nas w panuje opinia, że trudno jest się wkręcić w środowisko, jeżeli nie ma się dobrych pleców. Z tego powodu ja wybrałem chirurgię ogólną. Według mnie łatwiej będzie po ogólnej zostać chirurgiem plastycznym niż na odwrót.

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się