Skocz do zawartości

Chcę zostać chirurgiem


niezdecydowana xD

Rekomendowane odpowiedzi

 
Mam 15 lat i chyba bardzo chcę zostać chirurgiem  Bardzo chce choć jestem dopiero w gimnazjum wiem że jak się postaram moze mi to się udać. Proszę Was o pomoc chciałabym od Was pozyskać rady jakie książki mogłabym czytać i wgl. dużo czytałam na ten temat i wiem ze to duzo pracy wiem także że biologia chemia fizyka matematyka i jezyk obcy są ważne. Proszę was jedynie o rady co mogę zrobić w tym kierunku bo nie wiem co dalej. Heh dziś jak tak myślałam na ten temat w drodze do domu zobaczyłam człowieka leżącego na chodniku... był najprawdopodobniej pobity oczywiście wezwaliśmy pogotowie i ogólnie i wtedy tak naprawde zrozumiałam ze to dobry wybór. Proszę o radyy  Wiem że to dziwne ale naprawdę chcę spróbować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ucz się chemii biologii i ewentualnie fizyki. Startuj do dobrego liceum gdzie mają parcie na te przedmioty i w miarę dobrze przygotują do matury. I na razie masz co robić nic prostszego raczej nie wymyślisz:)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ucz się chemii biologii i ewentualnie fizyki. Startuj do dobrego liceum gdzie mają parcie na te przedmioty i w miarę dobrze przygotują do matury. I na razie masz co robić nic prostszego raczej nie wymyślisz:)

 

Powodzenia

Dziękuje heh a wiesz może na co szczególnie mam zwrócić uwagę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po Ty chcesz zostać tym chirurgiem? Chcesz sobie zmarnować życie? Jesteś jeszcze młoda i głupie Ci pomysły przychodzą do głowy.. Ktoś leżał pobity (albo pijany) i od tego chcesz zostać lekarzem... Powiem Ci szczerze, że jeszcze nie dorosłaś do tej decyzji. Aplikowanie na medycynę to sprzedanie duszy diabłu, to nie jest decyzja dla ckliwych nastolatek, które płaczą, bo jakiś pijus leży w rowie.

 

Ja Ci poradzę szczerze i życzliwie: idź sobie spokojnie na mat-fiz, a potem wjedź sobie na A4 z tych swoich Katowic i jedź na Zachód i w 2h jesteś we Wrocławiu. Tam jest bardzo dobra Politechnika, polecam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim egzamin gimnazjalny, liceum jest ważne, chociaż nie decydujące, i z gorszego się człowiek dostać może. Najważniejsza dla ciebie będzie matura. Przygotowuj się systematycznie, chociaż bez przesady, bo zbyt duża wiedza może zaszkodzić, a nie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.