Skocz do zawartości

Jakiej firmy odzież medyczną polecacie?


DAnio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

od czasu kiedy pracuję i dyżuruję poszukuję możliwie najwygodniejszych ciuchów do pracy. Te fartuchy które miałem do tej pory albo słabo "oddychają" albo są niemiłe w dotyku na dłuższą metę.

 

Czy potraficie polecić jakieś produkty, które są rzeczywiście MEGA wygodne i praktyczne?

 

Bardzo proszę o wypowiadanie się tylko osoby, które nie pracują dla firm sprzedających odzież ;)

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja mam firmy Eldan, moim zdaniem są wygodne, nie gniotą się, te kolorowe nie spierają się nawet po kilkunastu praniach (miałam ciemnogranatową bluzę, po długim czasie postanowiłam dokupić spodnie, licząc się z tym, że z tego powodu będzie różnica w kolorze - różnicy nie ma). Jeśli chodzi o "oddychanie" - trudno mi to ocenić, moje ubranko jest trochę za luźne (właśnie po to, żeby było wygodne :P), może gdyby było idealnie dobrane, to by gorzej "oddychało". Jedyną wadą jest cena, która mogłaby być niższa... No ale wiadomo, studencki budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z firmy Wojdak http://wojdak.pl/ i jestem bardzo zadowolony :) Piorę regularnie w 90 stopniach, nic się nie dzieje z materiałem, łatwo się prasuje, a potem nie gniecie tak bardzo, a do tego cena bardzo przystępna. No i polski producent, więc wspieram naszą gospodarkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany odradzam Authentic Scrubs Cherokee Workwear. Drogie to to jak diabli a uszyte z jakiegoś sztucznego materiału, w którym czuję się jak w plastikowym worku. Zero oddychania, gorąco w tym jak chulera, niezależnie od temperatury otoczenia.

Jedyny plus to taki, że wychodząc na fajkę na minusową temperaturę przed szpital, dalej jest mi w tym ciepło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zareklamuję odzież firmy martex. Ubieram się w nią na dyżury od dobrych 4 lat i nie narzekam. Produkują cały zestaw rozmiarów i kolorów. Daję linka do aukcji bluz medycznych.  http://allegro.pl/36-bluza-damska-fartuch-kolory-odziez-medyczna-i4092305345.html

 

 

 

Jedyna do czego się mogę przyczepić to to, że przez pierwsze kilka dyżurów bluzy obcierają sutki co jest nieprzyjemne - mozna temu zaradzić naklejając plasterki :PPP . Po kilku praniach robią się bardzo miłe w dotyku i po kilkunastu godzinach ganiania po szpitalu człowiek nie czuje w ogóle że coś na sobie nosi :) Nie spierają się łatwo, nie ściągają w praniu, nie farbują i są bardzo dobrze wykończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna do czego się mogę przyczepić to to, że przez pierwsze kilka dyżurów bluzy obcierają sutki co jest nieprzyjemne - mozna temu zaradzić naklejając plasterki

Zależy kto ma jakie fetysze ; )

Z jakiego materiału te mundurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.