Skocz do zawartości
Matebugate

Nauka praktycznych czynności medycznych we Wrocławiu

Recommended Posts

Powiedzcie mi drodzy koledzy gdzie we Wrocławiu mógłbym się nauczyć wkłuć, szycia i innych czynności niezbędnych lekarzowi (nawet jak nie potrzebnych nie umienie tego to wstyd) w praktyce? O praktykach zawodowych można zapomnieć, nic praktycznie się tam nie nauczyłem, krew może 2 razy pobrałem a i tak z kłopotami, parę zastrzyków i tyle. Są jakieś miejsca gdzie można się tego nauczyć w miare spokojnej atmosferze?

Powiedzcie mi drodzy koledzy gdzie we Wrocławiu mógłbym się nauczyć wkłuć, szycia i innych czynności niezbędnych lekarzowi (nawet jak nie potrzebnych nie umienie tego to wstyd) w praktyce? O praktykach zawodowych można zapomnieć, nic praktycznie się tam nie nauczyłem, krew może 2 razy pobrałem a i tak z kłopotami, parę zastrzyków i tyle. Są jakieś miejsca gdzie można się tego nauczyć w miare spokojnej atmosferze?

a w którym szpitalu byłeś na praktykach?

Dużo zależy od tego, czy starasz się cokolwiek robić. Niestety takie są najczęściej realia, że musisz chodzić za swoim przełożonym i mu jęczeć, że chcesz się wkłuć albo coś zszyć itp. Chociaż do szycia przydałyby się jakieś podstawy szycia na kurczaku czy coś.

Dużo zależy od tego, czy starasz się cokolwiek robić. Niestety takie są najczęściej realia, że musisz chodzić za swoim przełożonym i mu jęczeć, że chcesz się wkłuć albo coś zszyć itp. Chociaż do szycia przydałyby się jakieś podstawy szycia na kurczaku czy coś.

Dzięki za odpowiedź. A masz może jakieś miejsce przyjaźnie nastawione do studenta? Może któreś z kół naukowych oferujące na dyżurach coś ciekawego?

koło chirurgii ogólnej i naczyniowej- w szpitalu Wojewódzkim

• Like 1

Dokładnie tak - jesli chcesz się czegoś nauczyć, to koło naukowe przy oddziale chirurgii ogólnej i naczyniowej na Kamieńskiego będzie najlepsze do tego. Polecam się zapisać od października ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się