Skocz do zawartości
Aniabal

Szkła kontaktowe

Recommended Posts

Do okulisty na pewno warto iść i samemu lepiej nie eksperymentować. To lekarz musi dokładnie doradzić, jakie dana osoba powinna nosić soczewki. Jeżeli posiada się już odpowiednie informacje, najlepiej kupować takie soczewki w specjalistycznych sklepach . Ze wzrokiem nie ma żartów, bo raczej nic nie jest w stanie pomóc w jego odzyskaniu.

W wielu sklepach jest okulista na miejscu. Ja pierwsze soczewki kupowałam w vision express i tam mnie zbadała okulista (normalne specjalistyczne badanie) za darmo, bo kupiłam soczewki. Tam kupuję zresztą, bo ich soczewki mnie nie podrażniają.

które lepsze soczewki miesięczne czy jednodniowe? cena nie ma znaczenia chodzi o komfort i jakiej firmy polecacie? 

Oczywiśćie również jestem zdania,  że nie ma co samodzielnie dobierac sobie okularów czy soczewek, jednak jesli już zdecydujemy się na wizytę u lekarza to potem opłaca sie bardziej zamawiać soczewki w sklepach internetowych. Sklepy internetowe maja po pierwsze wiekszy wybór, po drugie o wiele korzystniejsze ceny. Stacjonarnie mozna znaleźć zwykle spory wybór okularów ale już nie soczewek kontaktowych,

Ze swojej strony polecam sklep Aurum. Mają dobre ceny na soczewki, poza tym ostatnio zamawiałem sobie tam również w dobrej cenie przeciwsłoneczne Ray bany. https://aurum-optics.pl/c/4451/ray-ban-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się