Nos

konto bankowe w euro

4 posty w tym temacie

Jak w temacie - co polecacie? Już miałam konto walutowe w Citi, ale nie jestem zadowolona ze względu na sporą opłatę za prowadzenie rachunku (wszystko inne wzorowo).

No chyba forum medyczne nie ma za wiele w banku, ale podejrzewam, że pracujesz za granicą i jest Ci to potrzebne. Możesz sprawdzić ofertę w Alior Bank, albo może jakiś Deutsche Bank? Normalne konta mają na bardzo dobrych warunkach, więc może i dla Ciebie znajdzie się coś korzystnego. Jak nie pochodzisz i nie popytasz to nie będziesz wiedział, więc chyba tylko taka opcja Ci pozostaje. 

Miał ktos może konto walutowe w euro w nest banku?  http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Mam kilka pytań:

jak przelicznik walut w tym banku?

Czy konto rzeczywiście jest darmowe?

I czy łatwo wyciąga sie z niego kasę za granicą? 

Szanowny Panie, konto walutowe Nest Konto Waluta to konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się