LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
Zaloguj się, aby obserwować  
rys

Czy potrzebny nam Wydział Lekarski w Rzeszowie?

16 postów w tym temacie

Pewnie zdarza się, że lekarze "posyłają" dzieci na medycynę, zdarza się, że odradzają. A najczęściej pewnie coś podpowiedzą, ale dają wybór ;)

Dziecko w liceum jest gówniarzem a nie dorosłym człowiekiem ; )

A że ktoś może być pełnoletni ale nie dorosły to inna bajka :P

ok, rys, czepiasz się słów. Owszem, wybieranie ścieżki kariery w wieku 19 lat, gdy jest się kretynem, jest niefajne, ale wielu osobom jakoś się udaje, więc MOŻNA SAMEMU. Niemniej, zdecydowaną różnicę robi "wysyłanie dziecka" na studia a podpowiedzenie mu, gdzie może się wybrać.

Czepiacie się słów.

Przedmówcy użyli to powieliłem- ale mam wrażenie, że każdy miał podobny zamysł do mnie- a wiec doradzić vs odradzić.

Nigdy nie przyszłoby mi na myśl zmuszać dziecko dorosłe do czegokolwiek (nie dorosłe też nie za bardzo) jednak w cyklu wychowania można wiele przekazać ukierunkowując rozwój(od zabawek, sposobu spędzania wolnego czasu , na zajęciach dodatkowych kończąc), czy opowiadając o wadach/zaletach.

Dziecko obserwując rodziców też wiele może wyczytać.

To wszystko wpływa na kształtowanie się potomka a wiec i jego wybory .

Wiec w tym rozumieniu frazy "posłać" to posłałbym, albo inaczej mówiąc przedstawiłbym jako jeden z ciekawych (Moim zdaniem) pomysłów na życie a na pewno bym nie odradził jak to wynikało z poprzedzających wypowiedzi

A ja mysle sobie ze na nowych wydzialach lekarskich poziom nauczania moze nawet byc wyzszy ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować