Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podobno patomorfolog zarabia ok 2000zl miesiecznie, a za to nie da sie utrzymac :/ wiec czy jako patomorfolog mozna brac dyzury w karetce jako lekarz lub na oddziale ratunkowym? :)

Jak to 2000 miesięcznie? I się utrzymać nie da za te pieniądze?  Skąd to czarnowidztwo? Polecam poczytać forum to od razu Cię przekonają, że nie jest tak źle. Inni mają gorzej. A jak mają lepiej, to pieniądze to nie wszystko. Ale i tak mają gorzej, bo muszą umieć dodawać w pamięci.

Pytanie koleżanki jest jak najbardziej zasadne i interesujące.

Koleżanka przynajmniej chce popracować i zarobić, a nie jak "co poniektórzy" pójść na pięć minut do pracy i dostać szmalec, za który utrzymałaby się, pojechała na narty, zarobiła na rodzinę, hobby i czas wolny.

Co za niegodziwa wypowiedź. Koleżanka nie chce popracować, bo koleżanka będzie pracować 160h na 2000 zł, tylko chce DOROBIĆ, bo nie będzie miała za co żyć i to w działce, która nie ma nic wspólnego z jej zasadniczą pracą. Ale widzę, że "co poniektórzy" uważają za normalne, że jak lekarz chce zarobić 1,5 średniej krajowej to powinien pracować 300h w miesiącu. I to głosiciele tezy, że "pieniądze to nie wszystko". Tylko gdzie znaleźć czas na to nie-wszystko, kiedy przez 300h w miesiącu robi się pieniądze? Z drugiej strony, pracując tylko 160h i zarabiając 2000 zł, ciekawe co można robić w wolnym czasie? Poza wegetacją, oczywiście? Naprawdę, dzisiaj dyskusja na tym forum przekroczyła granice absurdu i samoponiżenia.

Nam mówili lekarze na patomorfologii w zeszłym roku, że kiedyś mogli tak dyżurować, ale teraz już nie. Jakkolwiek nie mam twardych dowodów na to, że tak jest(np. prawo, dokument). Teraz mnie to ciekawi, chociaż na tę speckę się nie wybieram.

• Like 1

Nam mówili lekarze na patomorfologii w zeszłym roku, że kiedyś mogli tak dyżurować, ale teraz już nie. Jakkolwiek nie mam twardych dowodów na to, że tak jest(np. prawo, dokument). Teraz mnie to ciekawi, chociaż na tę speckę się nie wybieram.

Proszę bardzo http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20061911410

Miłej lektury.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się