Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Medman

filmiki, skecze, kabarety - all 4fun :)

Recommended Posts

2 filmiki odnośnie tego, co młodzi Polacy wiedzą o anatomii człowieka - serdecznie polecam, jest z czego się niekiedy pośmiać :)

• Like 2

"czy człowiek ma oskrzela? - yyy, no miał kiedyś, ale zrezygnował i już nie ma" - leżę xD

drugi kawałek też jest mocny:

"żuchwa? No ja kiedyś myślałem parę razy, gdzie jest, najpierw że jest nisko, potem wyżej, a w końcu się dowiedziałem, że to jest część twarzy, no o tu, tu znajduje się nasza żuchwa".

Swoją drogą to jestem w szoku, że aż tylu ludzi odpowiedziało, że człowiek nie ma oskrzeli...rozumiem, że im się mogą mylić ze skrzelami (tak myślę, że dlatego odpowiadali w ten sposóB), no ale jest aż tak źle?

Bez jaj, jak przeczytałem Twój pierwszy cytat to chciałem powiedzieć "chociaż zna się na ewolucji chłopak", a dopiero potem do mnie dotarło, że tu nie chodziło o skrzela :D:D:D

Cześć

Myślę, że każdy z Nas miał przyjemność oglądać jakiś skecz, kabaret lub słyszał piosenkę dość śmieszną o tematyce medycznej. Ja osobiście polecam piosenkę na imprezę Ratownictwa Medycznego, łatwy tekst i melodia pozwalają ją podśpiewywać podczas codziennych akcji "z górą":

http://www.youtube.com/watch?v=2PeD9Ou7e7Q&feature=related

• Like 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować