Skocz do zawartości

Zmiana kierunku lekdent na lek.


Noobrzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeszukałem co nieco, ale to co znalazłem i odpowiada na moje pytanie jest z 2009 roku.

 

Otóż jak trudno jest przeniesć się z kierunku Lekarsko-Dentystycznego na Lekarski, i jak wygląda taki proces?

Pytam dlatego, że rodzice (lekarze) mówią mi, że jest to bardzo możliwe, a ja niestety mam szanse jedynie na dostanie się na stacjonarny lekdent. To jest o ile nie złapię więcej punktów od 'skubańców' z OKE, ale na to nie liczę.
Myslę tutaj głównie o Slaskim Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu.

 

W razie wątpliwosci uzupełnię post.

Pozdrawiam i dziękuję za czas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W Poznaniu aby się przenieść ze stomy na lek, trzeba wziąć udział w rekrutacji i zostać przyjętym na lekarski. Następnie trzeba napisać podanie do dziekana aby umożliwił Ci kontynuowanie studiów od 2 roku, podanie o indywidualny tryb studiów bo niestety sporo przedmiotów jest do odrobienia. I następnie spiąć mocno pośladki i zapier**** by odrobić braki z 1 roku i 2 rok na raz. 

Na ŚUM'ie z tego co słyszałem, takie zabawy są nie możliwe ale myślę,że po prostu nikt nie odważył się spróbować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu aby się przenieść ze stomy na lek, trzeba wziąć udział w rekrutacji i zostać przyjętym na lekarski. Następnie trzeba napisać podanie do dziekana aby umożliwił Ci kontynuowanie studiów od 2 roku, podanie o indywidualny tryb studiów bo niestety sporo przedmiotów jest do odrobienia. I następnie spiąć mocno pośladki i zapier**** by odrobić braki z 1 roku i 2 rok na raz. 

Na ŚUM'ie z tego co słyszałem, takie zabawy są nie możliwe ale myślę,że po prostu nikt nie odważył się spróbować. 

Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.