Skocz do zawartości

Rozpoczęcie studiów w wieku 23 lat


maxiee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumową brać. 

Moja historia jest dość skomplikowana i zawiła. Zawsze rodzice mnie cisnęli na medycyny, byłem raz na lekarskim, jednak rezygnowałem, bo chciałem pójść "na własna rękę", na studia ktore by mnie satysfakcjonowały. Jestem właśnie na nich i jednak powracają do mnie mysli ze powinienem był ukończyć ta medycynę.

Mam 23 lata i wiem, że mam duże szanse dostać na tegorocznym naborze. Pytanie do starszych i doświadczonych - czy te 4 lata do tylu  stanowią jakąś znaczącą różnice ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakich studiach jesteś, że Cię nie satysfakcjonują? Wiedz, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - medycyna może Ci się też nie spodobać.

Ale jeśli już, to 4 lata to niedużo raczej. Zależy, jak Ty na to patrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kawa napisał:

A na jakich studiach jesteś, że Cię nie satysfakcjonują? Wiedz, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - medycyna może Ci się też nie spodobać.

Ale jeśli już, to 4 lata to niedużo raczej. Zależy, jak Ty na to patrzysz.

Jestem na inżynierii przemysłowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata to absolutnie niewiele, jak najbardziej jest sens rozpoczęcia studiów na wydziale lekarskim. Swego czasu na tutejszym forum pojawiały się osoby w wieku ok. 30 lat, które też zastanawiały się nad pójściem na medycynę.

Pytanie tylko, czy warto, biorąc pod uwagę warunki, w jakich pracują polscy lekarze : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rys napisał:

Cztery lata to absolutnie niewiele, jak najbardziej jest sens rozpoczęcia studiów na wydziale lekarskim. Swego czasu na tutejszym forum pojawiały się osoby w wieku ok. 30 lat, które też zastanawiały się nad pójściem na medycynę.

Pytanie tylko, czy warto, biorąc pod uwagę warunki, w jakich pracują polscy lekarze : )

Gdybys przed studiami znał te warunki to poszedłbyś pomimo tego jeszcze raz na lekarski? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Heh. Ja mam też 23 i boję się przez moją głupotę nie dostane się w tym roku,prawie 12%stracone z własnej nieuwagi i pośpiechu... mimo to będę próbować za rok. W sumie już teraz jest ciezko bo chciałbym się usamodzielnic jak najszybciej a z drugiej strony moje wykształcenie nic mi nie daje i ludzie po 30 rezygnują z zawody z powodu tragicznych zarobków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.