LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
ada360

Gry planszowe

20 postów w tym temacie

Rzeczywiście ceny jak na tego typu gry są wręcz kosmiczne... widocznie to wciąż dobry interes dla wielu ludzi, no ale co kto lubi ;)

17 godzin temu, Newman napisał:

;-)

planszówki.jpg

Wow, podasz tytuł ?

gra planszowa Na grzyby kosztuje w Smyku 19 łoty :) Z gier dla dorosłych polecam Kolejka

Gra Pan tu nie stał też jest super

Gry planszowe są super mam trochę takich starszych w domu jak Monopoly i chińczyk, uwielbiam w nie grać.

Polecam Wam planszówkę "Martwa Zima: Dluga Noc". Jest ona mocno rozbudowana i stanowczo warta swojej ceny. Tylko i wylacznie gra dla wytrwalych ;)

"Postaw na milion" i "Rimmikub" :D W to drugie zazwyczaj przegrywam, ale i tak lubię :D

Moją ulubioną grą planszową jest Party Alias. Na minimum 4 osoby, jednak można grać nawet w 8-10 osób (musi być parzysta ilość, bo gra się w parach). Bardzo towarzyska, można się zatracić i grać całą noc. Można w nią grać na spotkaniach rodzinnych, bo bez problemu będą się dobrze przy niej bawić osoby w każdym wieku.

Gry planszowe to najlepiej spędzony czas z rodziną, przynajmniej u mnie w domu tak było. Niektóre kupowaliśmy, ale znaleźliśmy również fajną alternatywę wypożyczenia gier. Super sprawa kosztuje parę złotych a udana zabawa w weekend murowana.

Oj planszówki są rewelacyjne. Tylko szkoda, że nie zawsze jest partner do gry. Kiedyś grałam w taką planszówkę dla jednej osoby, ale nie pamiętam nazwy. To było coś starego (wujka). Znalazłam w kartonie z zestawem gier. Samotnik? Coś takiego.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się