Skocz do zawartości

wynajme pokoje dla studntow medycyny zabrze rokitnica


Rekomendowane odpowiedzi

MAM DO WYNAJĘCIA POKOJE DLA STUDENTÓW MEDYCYNY - WYSOKI KOMFORT. Pokoje 1-osobowe oraz 2-osobowe w bardzo dobrej cenie!!! OD 400 ZŁ. Wszystkie pokoje umeblowane , wyposażone w łóżka ,TV Led , biurka z szufladami oraz szafkami na podręczniki szkolne , szafy ubraniowe , półki . Do każdego pokoju doprowadzone stałe i szybkie łącze internetowe ( WiFi ) Na każdym poziomie nowe łazienki . Oprócz tego w budynku znajduje się kuchnia wyłącznie dla studentów z telewizorem 50 cali , lodówka , pralka , mikrofalówka. Nowe okna plastikowe, w każdym z nich rolety antywłamaniowe. budynek monitorowany, ponadto w budynku znajdują się czujki dymu dla podwójnego bezpieczeństwa. Okolica jest bardzo spokojna i bezpieczna, blisko mieszczą się sklepy, apteka, poczta oraz przystanek autobusowy . Lokalizacja jest w bardzo dobrym miejscu ponieważ mieści się blisko uczelni medycznej!!! OKOŁO 1 KM. Gwarantujemy Państwu mila atmosferę oraz komfortowe warunki do nauki... cisze... spokój...
POKOJE WYNAJMOWANE SĄ OD 29 WRZEŚNIA ! tel 535 104 302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Akurat tak się składa, że do pewnego czasu ja również wynajmowałem mieszkanie, ale na całe szczęście już teraz mam swoje. Bardzo fajnie, że zdecydowałem się również na założenie plis okiennych, gdyż je bardzo lubię. Nawet niedawno o nich czytałem na stronie http://www.yourhome24.pl/plisy-na-okna-stylowe-i-praktyczne/ i faktycznie są one bardzo stylowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.