Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! 
Niedawno rozpoczęłam leczenie. Mianowicie, zdiagnozowano u mnie dwubiegunową. Chciałabym widzieć, czy podobny wpis w papierach może mi w pewien sposób zaszkodzić.
Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeśli taki temat już się kiedyś pojawił.
Proszę o zwrócenie uwagi, jeżeli pytanie to nie powinno znaleźć się w tej sekcji. 
Pozdrawiam. 

Witam. Uważam, że pytanie jest jak najbardziej zasadne. Z tego, co wiem obowiązuje w tej chwili badanie lekarskie dla rekrutów na medycynę (po przyjęciu na studia). 

Nie wiem, czy prawnie osoby chorujące na zaburzenia i choroby psychiczne są dopuszczane do pełnienia zawodu lekarza, choć przypuszczam, że sporo osób z rozpoznaniem z grupy F ICD10 po prostu zataja ten fakt...

E tam. Raz, że badania na studia a badania do pracy to dwie różne rzeczy. Nie ma przeciwwskazań do studiowania tak naprawdę, więc te badania na pierwszym roku są raczej informacyjne. 

A co do badań do PWZ i do pracy, to nie radzę niczego zatajać. Są lekarze z depresją, bipolarem czy schizofrenią, pracują sobie, nikt im nie zabroni, póki się leczą.

Dziękuję bardzo za odzew. Informacja na ten temat była mi niezbędna. 
Pozdrawiam! 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się