Skocz do zawartości

Stres


SCHALA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu moja sytuacja życiowa uległa znacznemu pogorszeniu, wraz z nią pojawił się naprawdę duży stres gdyż dość często musze stawiać się w sądzie na rozprawach spadkowych. I tutaj moje pytanie jak sobie w takich sytuacjach poradzić ? Co byście mi doradzili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Każdy musi znaleźć swój sposób na stres. Na każdego działa co innego. Jedni będą uzupełniać krzyżówki czy sięgną po kolorowanki dla dorosłych. Inni wyżyją się w sporcie, bieganiu czy boksie. Jeszcze inni zrobią sobie relaksującą kąpiel, zapalą świeczki i poczytają ulubioną książkę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jak sobie radzić ze stresem? Możńa na wiele sposobów.Tak naprawdę każdy z nas jest inny i każdy powinien znaleźć sobie swoje własne rozwiązanie radzenia sobie ze zdenerwowaniem. Nadmierny i długotrwały stres jest szkodliwy dla zdrowia psychicznego ale rowneiż fizycznego. Tak wieć trzeba wypracować sobie własne techniki relaksacyjne. Mi pomaga:

poczytanie ksiazki

sport

czy sen

Zadbajcie również o suplementację magnezem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mnie pomaga waleriana. Ale żeby nie łykać tabletek to zaparzam sobie herbatę liściastą, kupiłam w aptece. Piję w dniach wzmożonego stresu. A na co dzień (a raczej na wieczór) wybieram różne herbaty ziołowe na sen. Pomagają, bo wyspana lepiej sobie radzę ze stresem. Jeszcze czytałam o właściwościach witanii ospałej i też w najbliższym czasie wypróbuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mi pomagają ziółka, na przykład meliska ;) ale jeśli nadal nie będziesz w stanie poradzić sobie ze stresem to może pomoże dobry psycholog https://ranking.abczdrowie.pl

Długotrwały stres może być szkodliwy dla twojego zdrowia i przede wszystkim twoich nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.