Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. 
Jestem w 1 klasie LO na profilu mat-biol-chem. Zaczęliśmy już rozszerzenie z biologii i chemii, a matmę jak na razie mamy poprzeplataną podstawę z rozszerzeniem. Moim marzeniem jest pójście na studia medyczne a dokładniej na lekarskie. Wiem, że jest ciężko, jestem tego kompletnie świadomy. Matma zawsze szła mi nawet dobrze. Nie jestem jakiś wybitnie uzdolniony z niej, ale też nie dostaję samych pał. Moje pytanie jest takie: czy matma rozszerzona jest bardzo bardzo ciężka? Pytanie oczywiście do osób, które były na tym profilu, Trochę się martwię, że będę przeznaczał na nią zbyt dużo czasu, żeby w miarę ją zdać, a na biologię i chemię czasu tego mieć zbytnio nie będę miał. Jeżeli okaże się, że to rozszerzenie nie dla mnie i skupię się na biolce i chemii, to samo wyniesienie materiału z matmy z lekcji i porobienie kilku zadanek wystarczy by chociaż zdać ją na tą tróję czy dwóję? 
Dlaczego mat-biol-chem? Tak mnie los zaprowadził. Inne szkoły, do których składałem podanie miały dodatkowe godziny z matmy, więc zapewne też przerabialiby rozszerzenie. Tak czy inaczej ta rozszerzona matma by mnie nie ominęła. 

Czekam na wasze zdanie. :)

Myślę, że trzeba by było rzucić okiem na akrusze z ubiegłych lat. Matma rozszerzona jest dosyć trudna, ale jak się przyłożysz to spokojnie zdarz. Matematyka to zbiór reguł którymi należy się kierować, gdy je poznasz to spokojnie sobie poradzisz.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować