kars

Urlop - w Polsce czy za granicą?

8 postów w tym temacie

Gdzie preferujecie spędzać urlop - w Polsce czy za granicą? Jakie są wasze ulubione kierunki i miejsca do których lubicie wracać?

E tam, urlop w Polsce można spędzić też w wielu pięknych miastach, a już bajka, jak się pojedzie tam ze znajomymi - w dzień zwiedzanie, sporty, rekreacja, wieczorami biba.

Zależy, co kto lubi. Jeśli spacery i przyroda to koniecznie Wschód Polski, Lubelszczyzna albo Podlasie - bajka, w dodatku bez tłumów :)

Sopot ma wiele atrakcji, nie trzeba się kąpać ;p A przynajmniej nie ma znienawidzonych gór xD

Polska! Mimo, że czasami kusi mnie wycieczka zagraniczna, nie mogę się przełamać. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach :)

Chyba Polska.... Jest o wiele taniej. Podróż jest mniej męcząca. No i w Polsce mamy również wiele fajnych miejsc. Zarówno w górach jak i nad morzem.

Nad morzem polecam: Ustkę, Władysławowo, Świnoujście ( jako jedyna plaża nad Bałtykiem jest odznaczona błękitną flagą co oznacza wyjątkową czystość)

W górach polecam: Ustroń, Zakopane oraz oczywiście Karpacz.

Warto jest również zastanowić się nad wynajęciem apartamentu. Chyba najlepsza opcja noclegowa.   https://www.sunandsnow.pl/

Dotychczas wszelkie urlopy spędzałem w naszym kraju, Wrocław, Poznań, Cieszyn, Wisła, Szczawnica etc. w tym roku planujemy wybrać się na urlop za granicę(pierwszy raz razem :D) Zastanawiamy się nad wycieczka na Kubę, czas pokaże co wyjdzie z naszych planów.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się