LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
Jack90

A może Czarnogóra?

12 postów w tym temacie

Tak mi się jakoś składa, że od końca czerwca będę miał trochę wolnego. Dużo czasu na jakiekolwiek planowanie nie mam a z chęcią pojechałbym do Czarnogóry. Trochę poczytałem o niej, pooglądałem zdjęć i filmów z różnych wyjazdów i w sumie z chęcią sam bym wszystko zobaczył na własne oczy. Byliście? Co warto zobaczyć? No i jak najlepiej tam się dostać nie będąc zmotoryzowanym?

W Chorwacji tumy turystów, w Czarnogórze mniej, a też ma morze ;)

Głupie stwierdzenie, raz, że trzeba wiedzieć gdzie szukać, a dwa w Chorwacji wcale nie jest tak dużo ludzi. No chyba, że o 16 w centrum Splitu. 

Chorwacja z tego co wiem jest też droższa nich Czarnogóra. Z krajów bałkańskich jest najdroższa.

Fajne miejsce :) Wiziałam jednak wycieczki i nie były jednak takie tanie. Nie wiem czy z tego powodu wybrałabym się własnie w te rejony  ( chociaż znam osobę i sobie chwaliła).

Jeśli planujecie wypad w jakieś południowe rejony to proponuję Korfu:

http://www.turistiko.pl/chcesz-zobaczyc-najpiekniejsze-widoki-korfu-zabierz-to-ze-soba/

Naprawde piękne krajobrazy. 

15 dniowa objazdówka (licząc wraz z dojazdem), z częściowym wyżywieniem za około 1600 to dobra oferta? Co prawda to nie tylko Czarnogóra a i kraje sąsiednie.Znajomi podesłali mi taką wycieczkę, ale z Warszawy. Warto się nad nią zastanawiać?

Byłam i w Chorwacji i w Czarnogórze,ale kilka lat temu,nie wiem jak to teraz wygląda,ale wtedy Czarnogóra była zdecydowanie tańsza i jak dla mnie bardziej urokliwa.Myślę,że warto skorzystać z oferty,bo kraje bałkańskie są warte zwiedzenia.

Plan wyjazdu na wakacje do Czarnogóry rewelacyjny. Piękny Kotor, kanion Tary i niesamowity spływ łodziami Tarą pozostanie w mej pamięci na zawsz. Miałam okazje poznać Czarnogóre dzięki wycieczce,z Wytwórnią Wypraw. Super organizator dbający o jakość swych ofert.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się