LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
Jack90

A może Czarnogóra?

12 postów w tym temacie

Dnia 8.06.2017 at 21:08, Mysza napisał:

Plan wyjazdu na wakacje do Czarnogóry rewelacyjny. Piękny Kotor, kanion Tary i niesamowity spływ łodziami Tarą pozostanie w mej pamięci na zawsz. Miałam okazje poznać Czarnogóre dzięki wycieczce,z Wytwórnią Wypraw. Super organizator dbający o jakość swych ofert.

Wydaje mi się, że patrzymy na tą samą wycieczkę :) Pytanie tylko czy w tym samym czasie :)

Dnia 1.06.2017 at 20:52, Jack90 napisał:

15 dniowa objazdówka (licząc wraz z dojazdem), z częściowym wyżywieniem za około 1600 to dobra oferta? Co prawda to nie tylko Czarnogóra a i kraje sąsiednie.Znajomi podesłali mi taką wycieczkę, ale z Warszawy. Warto się nad nią zastanawiać?

Dnia 8.06.2017 at 21:08, Mysza napisał:

Plan wyjazdu na wakacje do Czarnogóry rewelacyjny. Piękny Kotor, kanion Tary i niesamowity spływ łodziami Tarą pozostanie w mej pamięci na zawsz. Miałam okazje poznać Czarnogóre dzięki wycieczce,z Wytwórnią Wypraw. Super organizator dbający o jakość swych ofert.

Czy dobrze rozumiem, że za 1600 macie wyjazd na 2 tygodnie do Czarnogóry? I to jest objazdówka? Długo się jedzie z Polski do Czarnogóry? Tak się pytam, bo to jednak skróci sam pobyt na miejscu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się