Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja wybieram Rodzinna, bo to szeroka, pasjonująca specka o bardzo silnym wymiarze społecznym. 

A tak ogólnie to nie wiem czy jakaś jest w 100% niepowtarzalna a z drugiej strony w każdej codziennie odkrywa się coś nowego.

Dokładnie, ja robię internę i tam co chwilę pacjenci mnie czymś zaskakują ;) Bo mamy wszystko. Tak jak na rodzinnej. 

Czy warto? Może jestem dziwnym przypadkiem, ale gdybym nie poszła na Lek, to na pewno nie brnęłabym w służbę zdrowia, za żadne skarby. Najgorzej jak uświadamiasz sobie jak wiele nie wiesz, jaka odpowiedzialność na tobie ciąży (niby każdy wie idąc na te studia, ale dopiero pod koniec widzisz co to znaczy dostawać mniej niż bardzo przeciętny informatyk, do tego żyjąc w ciągłym stresie). Lekarze to grupa zawodowa, która najczęściej popełnia samobójstwa, no sorry ale nie bez powodu. To cholernie wypalający zawód. Trzeba dobrze przemyśleć przed pójściem na te studia- kiedy będzie się chciało założyć rodzinę, kupić mieszkanie, czego oczekujesz od życia, bo niestety ale okaże się, że znajomi z innych kierunków będą brać śluby, będą płodzić dzieci, a Ty będziesz siedział/a nad interną, chirurgią i udawał/a, że Ciebie to nie rusza, będziesz sobie powtarzać, że to patologia tak szybko zakładać rodzinę. Studia dające satysfakcję i niszczące doszczętnie, tyle

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować