Skocz do zawartości

Medycyna po 30,40r.ż.


Karola12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Poszukuję osób po 30, 40r.ż., które studiują lub zamierzają rozpocząć kierunek lekarski. Jakby był ktoś chętny to zapraszam w wiadomościach prywatnych. Hejty, komentarze typu : desperaci, za starzy na studia, jak się utrzymają nie będą uwzględniane :). 
Pozdrawiam i proszę o wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek skasowałam wątek i komentarz, który się pojawił odnośnie tego jak te osoby się utrzymają.
Ja nikomu do portfela nie zaglądam. Tak samo mogę zapytać 24-latka studiującego np. wieczorowo skąd ma kasę skoro jest pełnoletni i studiuje a nie pracuję.
Na forum nawet widziałam parę zapytań osób po 30-stce.
Za granicą jakoś szoku nie ma, że osoba studiuje w tym wieku. Mam znajomych na studiach anglojęzycznych i jeden ma 34 lata drugi 52. Jakoś tak dziwnie w Polsce na to się patrzy. 
Nie powinno się studiować po 30stce, mieć dzieci po 40stce, młodszego z 15 lat partnera. Nie mogę zrozumieć.
Pytam się, więc czemu? Napisane jest w prawie czy regulaminie uczelni, że 19 lat i koniec? Limity wiekowe?
Mam znajomą farmaceutkę. Skończyła ją mając 52 lata. Pracuje w zawodzie, realizuje się i jej świetną specjalistką. Czemu dyskryminować ludzi pod względem tego na co nie mają wpływu.
A czemu nie wcześniej? Czasem życie jest nieprzewidywalne.
Pozdrawiam osobę z komentarza, który usunęłam i sorki za to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto na to źle patrzy? Na pewno nie wykładowcy, ani studenci..

W Zabrzu na I roku lekarskiego jest kilka osób mających po 30-38 lat i z tego co wiem w żaden sposób nie są odrzuceni przez młodszych kolegów, a nawet powiedziałbym, że owi koledzy i wykładowcy traktują ich z większym szacunkiem niż resztę.

Jeden z nich dorabia jako ratownik na basenie, a inny pracuje (jest technikiem farmaceutycznym i ma 38 lat) w weekendy w aptece, także jeśli ktoś chce to da się. 

Osobiście w grupie mam osoby starsze od siebie o 4-5 lat i jest to normą na tych studiach, że występuje rozstrzał wiekowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

 

W dniu 24.06.2017 o 18:53, Karola12 napisał:

Witam.
Poszukuję osób po 30, 40r.ż., które studiują lub zamierzają rozpocząć kierunek lekarski. Jakby był ktoś chętny to zapraszam w wiadomościach prywatnych. Hejty, komentarze typu : desperaci, za starzy na studia, jak się utrzymają nie będą uwzględniane :). 
Pozdrawiam i proszę o wiadomości.

Mam 33 lata i w przyszlym roku chcialabym rozpoczac  studia na kierunku lekarskim. Jesli jest jeszcze ktos w podobnym wieku i chciałby sie podzielic swoimi obawami i przejsc przez to razem to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.