LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
velo

warsztaty on-line

11 postów w tym temacie

Wrocławska Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej zaprasza do udziału w internetowej interaktywnej transmisji "na żywo" zabiegów operacyjnych wykonanych z zastosowaniem technik chirurgii małoinwazyjnej, z wykorzystaniem narzędzi Adtec mini.

Transmisja odbędzie się w dniu 19.10.11 (środa) w godzinach od 8.45 do 16.00. Dostęp do transmisji na stronie http://medtube.pl/transmisja-online

W ramach transmisji będziecie Państwo mieli możliwość obserwacji wykonywanych zabiegów operacyjnych oraz wymiany poglądów i zadawania pytań. Planujemy pokaz operacji przepukliny pachwinowej, żylaków powrózka nasiennego, nefrektomii oraz pieloplastyki, ewentualnych przypadków ostrodyżurowych.

http://www.am.wroc.pl/content/view/6233/1/

Prawdopodobnie medtube umieści po jakimś czasie video na serwerze, ale głowy nie daję ;)

Witam,

video z warsztatów będzie dostępne na MedTube. W tym temacie umieścimy linki do filmów.

Zapraszam jednak do oglądania on-line, gdzie uczestnicy będą mogli zadawać pytania Prof. Patkowskiemu oraz uczestniczyć w czacie.

Pozdrawiam,

Adrian Fester

MedTube

Załapałam się tylko na kawałeczek operacji żylaków powrózka nasiennego :( Ale sam pomysł jest fantastyczny, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie coś podobnego :)

Słyszałem, że było ponad 100 osób :) super!

super sprawa ;) szkoda, ze nie moglem tego obejrzec na zywo.

Kiedy planujecie kolejna transmisje?

Właśnie, kiedy kolejna? U mnie niestety zajęcia średnio pozwalają na obejrzenie na żywo :(

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się