LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
Muffinka2102

MATURA 2019 PRZYGOTOWANIE

4 posty w tym temacie

Czesc wszystkim . Ide do 2 lo jestem na biol chem czy w dwa lata zdaze nauczyc sie calego rozszerzenia z bio i chem boje sie ze za pozno juz 😞

Zależy, w jakim stopniu chcesz umieć te przedmioty. Jeśli chcesz po prostu zdać z nich maturę nieźle, to starczy (nawet za dużo czasu), tylko musisz wiedzieć, czego się NIE uczyć. Jeśli interesują Cię te przedmioty i chcesz je dogłębnie poznać, to może być za krótko.

5 godzin temu, Kawa napisał:

Zależy, w jakim stopniu chcesz umieć te przedmioty. Jeśli chcesz po prostu zdać z nich maturę nieźle, to starczy (nawet za dużo czasu), tylko musisz wiedzieć, czego się NIE uczyć. Jeśli interesują Cię te przedmioty i chcesz je dogłębnie poznać, to może być za krótko.

Chodzi mi o dobre zdanei matury na med..anatomia przerobiona doglebnie reszta lezy zwlaszcza roslinki

Hej! 2 lata to dużo czasu na przygotowanie do matury, zainwestuj w zbiory pytań, za moich czasów królował Witowski - nie wiem co teraz jest na topie + repetytorium. Zbiory warto przerobić 2 razy. Jeżeli masz możliwość i fundusze zastanów się nad korepetycjami z chemii + ewentualnie matma/fizyka. Bez nich też dasz rade, wiem po swoim doświadczeniu że z chemią szło mi bardzo kiepsko i bez pomocy z zewnątrz nie dałbym rady. Pozdrawiam i powodzenia

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się