LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawlik99

Wyjazd na narty

4 posty w tym temacie

Mamy już koniec września. Niedługo zacznie się okres opadów śniegu i pewna część z Was będzie myśleć o wyjeździe w góry, by cieszyć się z jazdy na stoku. I nie ma znaczenia czy ma się dwie deski czy jedną. Ważne by jechać w dół :) Też już czekacie na to? Macie już upatrzony kierunek?

Ja od trzech lat mam jeden kierunek;) Na zimowe szaleństwo na stoku wybieramy się na Ukrainę do ośrodka Bukovel.Byliśmy tam parę razy,fajny klimat,odśnieżone stoki.Na nasze możliwości narciarskei jest idealnie.Dwa lata temu bylismy w grudniu ,w zeszły roku w marcu i zawsze trafialiśmy w idealne warunki na stoku

Narty, porostu uwielbiam ten sport. Mogłabym każdą chwilę w sezonie spędzać na stoku. W Bukowel potwierdzam świetne warunki do jazdy. W tym roku jednak planuje wyjazd do Kopaonik. Wyjazd zarezerwowałam w Wytwórnią Wypraw, którą znam ze świetnie organizowanych wycieczek, na których miałam przyjemność być z nimi i rewelacyjnych cen. Miejscówkę będę miała blisko stoku więc mam nadzieję, że pogoda dopisze i będę mogła korzystać z nich do woli.

Ukraina? I narty? Jakoś nie brałabym tego kierunku pod uwagę. Ciekawa jestem jak to cenowo wypada. Mysza jakie to koszta taki wyjazd? Ile SkiPass kosztuje? Ciekawe czy jest taniej niż w kraju.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować