Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Aurora

Szkolenia

Recommended Posts

Cześć,

Nie wiem, czy zadaję pytanie we właściwym dziale, ale nie wiedziałam za bardzo jak je przypasować.

Lekarze muszą odbywać obowiązkowe szkolenia, więc chciałam się zapytać o szkolenia organizowane przez GSUSG (Chorzów) - czy ktoś był na takich szkoleniach i potrafi się wypowiedzieć na ich temat? Będę wdzięczna za opinie.

Hej,

też szukam opinii na temat gsusg, teraz znalazłem Twój wątek. Zastanawiam się nad znieczuleniami regionalnymi pod kontrolą USG.  Brałaś może już udział w jakimś kursie organizowanym przez nich?

W temacie gsusg, miałem okazję być pod koniec roku na kursie organizowanym przez tę placówkę. Tematem szkolenia były właśnie znieczulenia regionalne pod kontrolą USG. Prowadzącym był lekarz Radosław Marciniak. Kurs odbył się w Zabrzu (jest to oddział śum w Katowicach). Zajęcia trwały 2 dni, zostały podzielone na część teoretyczną, i praktyczną. Każdy miał opcję zadania pytania i dyskusji z wykładowcą. Pracowaliśmy na fantomach, i żywych modelach. Na zajęciach zostały poruszone zarówno najważniejsze aspekty, jak i te rzadziej spotykane. Grupy nie są zbyt liczne, więc nie trzeba się stresować że zada się jakieś oczywiste pytanie. W razie jakichś niejasności służę pomocą

Super, dzięki za informację. Widziałam, że jest możliwość dofinansowań, więc zorientuję się jeszcze w tym temacie. Opinie kolegów, którzy byli na kursach też są pochlebne, więc wezmę je pod uwagę.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować