Skocz do zawartości

W jaki sposob oszczędzacie


kars

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...

Sposobow na oszczedzanie moze byc cala masa. Ostatnio nawet widzialam w telewizji dosc ciekawy program na ten temat. Niektore z nich oczywiscie sa dosc absurdalne wiec nie bedzie o nich mowy. Ja postanowilam zaoszczedzic troche na wizytach u mojej kosmetyczki .. zreszta przez ostatnie miesiace ceny poszlo mocno w gore co mnie tez zniechecilo. Postanowilam na wlasna reke poszukac jakiejs alternatywy .. pomogla mi w tym moja dobra kolezanka interesujaca sie tymi sprawami od dluzszego czasu. W manicure to ma juz chyba czarny pas :) Okazalo sie, ze praktycznie wszystko za co placilam moge zrobic w domowym zaciuszu. Ozdoby do paznokci zwiekszaja takze ilosc efektow jakie moge uzyskac. W dluzszej perspektywie to jest dla mnie spora oszczednosc .. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Wiecie co sposobów na oszczędzanie jest mnóstwo. Teraz też czytałem na stronie https://notatek.pl/informacje/Paradoks-zapobiegliwości-oszczędzania o paradoksie zapobiegliwości oszczędzania. Niektórzy to aż z tym przesadzają, ale można oszczędzać z głową nie tracąc przy tym na jakości życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Na wiele sposobów

w złocie oraz w srebrze

mam mieszkanie na wynajem

trochę kasy na giełdzie

Kiedys oszczędzałem na kontach oszczędnościowych oraz na lokatach, od jakiegoś czasu nie oszczędzam w staki sposób bo zupełnie się to nie opłaca. Oprocentowanie jest niskie i prawdopodobnie będzie jeszcze niższe (szczególnie, że rząd przebąkuje coś o wprowadzeniu ujemnych stop procentowych).

Sporo dobrych finansowych porad znajdziesz tutaj ksiegowosc-burda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Jeśli chodzi o oszczędności na starość to odkładam w ppk, nie wypisałam się na początku i nawet zapomniałam o tym programie aż tu https://www.mojeppk.pl/serwis któregoś dnia zajrzałam żeby podejrzeć składki i tam prawie 5 tys odłożone co mnie pozytywnie zaskoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.