LIBERMED - Książki medyczne i weterynaryjne wszystkich wydawców w jednym miejscu
meomartino

Odzież medyczna

25 postów w tym temacie

Hej,

potrzebuje sobie kupić nowy fartuch, albo cały komplet. Polecicie jakiś sklep z dobrym asortymentem?
We Wrocławiu był super lumpex medyczny na piastowskiej bodajże, ale niestety nie widziałem żeby dalej dzialał.

Dzięki!

Na Grabiszyńskiej, przed wiaduktem jak jedziesz od centrum po prawej stronie :)

Kiedyś tam byłem, ale drogo pamiętam. Dalej takie ceny Nina?;)

uniformix.pl Ceny powiedzmy że rozsądne ale za to jakość świetna i wszystkie kolory jakie tylko sobie wymarzysz :D

no tak stówkę z groszem trzeba dać. Fajnie, bo można przymierzyć. Kupiłam już 2x przez neta i są w sumie do wyrzucenia, bo rozmiar nijak się miał do tabel.

Moim zdaniem ta strona jest ok - bellev.pl

Ja jestem zadowolony.

Lumpeksy z używaną odzieżą roboczą, najlepiej z Niemiec/Holandii są the best.

Możecie się śmiać, ale nigdzie nie dostaniecie prawie nowego fartucha/spodni w dowolnym rozmiarze za 10-15 zł/sztuka.

Ja znam jeden, niestety nie we Wrocławiu. Ale jakby ktoś się wybierał do Gorzowa, mogę dać namiary.

vebus zgadza się!

meomartino, kilka dni temu tamtędy przejeżdzałem i lumpex jest otwarty a w drzwiach nawet stoi manekin z fartuchem ;) Dla zainteresowanych - ul. Piastowska odchodzi delikatnie na prawdo od pasażu grunwaldzkiego idąc od strony uczelni - sklep jest blisko skrzyżowania z ul. Sienkiewicza, po prawej stronie.

Cześć!

Odświeżę temat :)

Możecie polecić mi sklep internetowy, w którym kupię spodnie z dłuższymi nogawkami niż standardowo? Najlepiej w komplecie. Zamówiłam sobie w zeszłym roku komplet, który miał być moim rozmiarem, ale spodnie sięgają mi nad kostki, są ciut za szerokie i bluza też mogłaby być węższa. I tak go noszę, ale już mam niespieralnie kropeczki od krwi na bluzie, więc to dobra okazja, by kupić "ładniejszy" komplet ;) I wolałabym, żeby tym razem był dobrze dopasowany (i tym razem nie biały:D). Problem w tym, że jestem wysoka i szczupła.

Hmm ja kupowalem na uniformix.pl wiec moge polecic ale nie wiem jak tam dlugosci nogawek itp. Jezeli jestes z okolic Krakowa to mozesz jechac I przymierzyc.

Kolezanka ktora ma podobny problem zamawia komplety ze stanow, tam podobno o wiele latwiej znalesc komplety z dlugimi nogawkami.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się