Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam pytanie związane z odzieżą medyczną. Jestem na studiach medycznych i chcę kupić sobie nowy komplet (spodnie + koszulkę). Teraz mam taką najzwyklejszą, białą, niby jak na razie wystarczy, ale odzież ta jest niskiej jakości, już raz mi się odbarwiła i nie wygląda już tak dobrze... Podobają mi się np. te komplety - http://www.uniformix.pl/pol_m_ODZIEZ-MEDYCZNA-DAMSKA_spodnie-i-spodnice-127.html. Szczególnie te kolorowe (różowe, niebieskie, zielone), tylko czy wypada kupić taką odzież w innym odcieniu niż biały/ciemno niebieski?

U nas dziewczęcia chodzą w mundurkach o wszystkich kolorach tęczy : )

Sam chciałem sobie kupić komplet w jakimś żarówiastym, absolutnie niecodziennym kolorze - jakiś bananowy żółty czy słoneczno pomarańczowy. Ale nie znalazłem nic takiego na mieście i wziąłem co było, czyli klasyczny, szpitalny granat.

Kup sobie fartuszek w kolorze jaki Ci się najbardziej spodoba, bo, jak wiadomo, fartuch ma funkcję ochronną, a nie ozdobną : ) A Ty masz się w nim dobrze czuć, co łączy się z jeszcze jedną sprawą - mianowicie, sprawdź z jakiego materiału jest wykonany. Ja mam niestety coś sztucznego, w ogóle to nie oddycha i nie przepuszcza powietrza, przez co pocę się w nim jak mysz :S

Pozdrawiam!

Dnia 13.11.2011 at 21:57, meomartino napisał:

Hej,

potrzebuje sobie kupić nowy fartuch, albo cały komplet. Polecicie jakiś sklep z dobrym asortymentem?
We Wrocławiu był super lumpex medyczny na piastowskiej bodajże, ale niestety nie widziałem żeby dalej dzialał.

Dzięki!

Ja kupuje z Uniformshop https://www.uniformshop.pl/odziez-medyczna-meska-20, dobre mają ubrania medyczne. Ciekawe kroje, mocne, dobrze się piorą, duża różnorodność, także ja polecam     

Co do fartuchów to jest sporo miejsc i widzę, ze wszystkie najlepsze zostały wymienione. Ja za to długo miałem problem z zakupem dobrych masek i rękawiczek, które są konieczne, kiedy mowa o higienie! Niedawno natrafiłem na produkty firmy  www.medseven.eu  - rękawiczki i maski mają świetne!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się