Skocz do zawartości

Odzież medyczna


meomartino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie związane z odzieżą medyczną. Jestem na studiach medycznych i chcę kupić sobie nowy komplet (spodnie + koszulkę). Teraz mam taką najzwyklejszą, białą, niby jak na razie wystarczy, ale odzież ta jest niskiej jakości, już raz mi się odbarwiła i nie wygląda już tak dobrze... Podobają mi się np. te komplety - http://www.uniformix.pl/pol_m_ODZIEZ-MEDYCZNA-DAMSKA_spodnie-i-spodnice-127.html. Szczególnie te kolorowe (różowe, niebieskie, zielone), tylko czy wypada kupić taką odzież w innym odcieniu niż biały/ciemno niebieski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dziewczęcia chodzą w mundurkach o wszystkich kolorach tęczy : )

Sam chciałem sobie kupić komplet w jakimś żarówiastym, absolutnie niecodziennym kolorze - jakiś bananowy żółty czy słoneczno pomarańczowy. Ale nie znalazłem nic takiego na mieście i wziąłem co było, czyli klasyczny, szpitalny granat.

Kup sobie fartuszek w kolorze jaki Ci się najbardziej spodoba, bo, jak wiadomo, fartuch ma funkcję ochronną, a nie ozdobną : ) A Ty masz się w nim dobrze czuć, co łączy się z jeszcze jedną sprawą - mianowicie, sprawdź z jakiego materiału jest wykonany. Ja mam niestety coś sztucznego, w ogóle to nie oddycha i nie przepuszcza powietrza, przez co pocę się w nim jak mysz :S

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 13.11.2011 at 21:57, meomartino napisał:

Hej,

potrzebuje sobie kupić nowy fartuch, albo cały komplet. Polecicie jakiś sklep z dobrym asortymentem?
We Wrocławiu był super lumpex medyczny na piastowskiej bodajże, ale niestety nie widziałem żeby dalej dzialał.

Dzięki!

 

Ja kupuje z Uniformshop https://www.uniformshop.pl/odziez-medyczna-meska-20, dobre mają ubrania medyczne. Ciekawe kroje, mocne, dobrze się piorą, duża różnorodność, także ja polecam     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Co do fartuchów to jest sporo miejsc i widzę, ze wszystkie najlepsze zostały wymienione. Ja za to długo miałem problem z zakupem dobrych masek i rękawiczek, które są konieczne, kiedy mowa o higienie! Niedawno natrafiłem na produkty firmy  www.medseven.eu  - rękawiczki i maski mają świetne!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Ogólnie ja na co dzień takiej odzieży nie noszę i jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby mieć taką odzież w której czujemy się dobrze. Myślę, że także dość ważnym elementem są nakrycia głowy. Niedawno udało mi się natrafić na bardzo ciekawy wpis https://i-modnie.pl/modne-kapelusze-damskie-na-zime/ i faktycznie damskie kapelusze na zimę są bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.