Jump to content
Sign in to follow this  
Tomvo

Sprzedam zestaw do nauki szycia chirurgicznego

Recommended Posts

Witam,

Polecam super zestawy do nauki szycia chirurgicznego dla studentów medycyny i nie tylko. Największe zestawy na Allegro zawierające:

Sylikonowy pad (17 x 12 cm) osadzony na plastikowej podstawie wzmocniony siatką, która zapobiega rozrywaniu. Posiada 14 wzorów ran z wystarczającą ilością miejsca na kolejne,

Komplet narzędzi chirurgicznych w etui ułatwiającym organizację oraz przechowywanie. Pięć narzędzi w skład których wchodzą: uchwyt do skalpela, nożyczki, igłotrzymacz Hegar, szczypce Kelly,

7 nici nylonowych nici chirurgicznych 4/0,

3 skalpele,

>>> https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-nauki-szycia-chirurgicznego-7909280583 <<<

Prezentacja w 4K na Youtube: 

alle1.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By -Anthrax-
      Gdzie mogę kupić "klasyczne" igły chirurgiczne (takie gdzie trzeba nawlekać nić) w rozsądnej cenie? Widziałem w jednym sklepie medycznym, no ale cena 65zł za jedną sztukę nie jest na moje środki. Może da się je gdzieś dostać w niższej cenie?
      Uprzedzam ewentualne pytania, igły miałyby być używane tylko do nauki szycia chirurgicznego (świńskie nóżki, kurczak), nie do wykonywania prawdziwych zabiegów.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.