Jump to content
Sign in to follow this  
WofDay

Prezent dla mamy

Recommended Posts

Można powiedzieć, że w całości odpowiadam stereotypowi faceta studenta medycyny -  nie wiem, z jakiego prezentu ucieszyłaby się kobieta, w tym przypadku moja mama. Zawsze kupowałem kwiaty, tak samo dziewczynie czy siostrze, ale teraz mama ma okrągłe urodziny. Przydałoby się więc coś lepszego niż tylko więdnący po dwóch dniach bukiet. Może biżuteria https://www.murrano.pl/zloto/bizuteria-zlota/? Ale jaka? Poradźcie coś.

Z tymi prezentami to wcale nie jest tak kolorowo pomimo ogromnego wyboru w większości sklepów. Po paru godzinnych poszukiwaniach można sobie zdać sprawę z jednego faktu, praktycznie 90% z nich jest kopią pomysłu kogoś innego. Ludzie jednak nie lubią otrzymywać tandety więc jesteśmy nie jako zmuszeni to szukania bardziej alternatywnych rozwiązań. Jednym z takich może być bez dwóch zdań szukanie prezentów przez internet. Znajdziemy bez większego problemu blogi na których jest sporo ciekawych propozycji. Dla kobiety bukiet kwiatów to prezent bardzo uniwersalny. Jak koleżanka wyżej zauważyła to można się z niego cieszyć tylko kilka dni. Chyba, że zainteresujemy się konceptem flowerbox peonie gdzie taki bukiet będzie wyglądał jak nowy minimum przez rok :)

Ewentualnie kwiaty. Bardzo bezpieczny oraz sprawdzony prezent. Nie wiem czy jest jakaś kobieta, która nie bylaby zadowolona z bukietu kwiatów.

Sam swojej mamie zwykle na prezent daję właśnie bukiet kwiatów.