Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

To co prawda kolejna prośba o udział w badaniu, ale z szansą na NAGRODĘ!
Pośród uczestników badania rozlosuje 5 nagród po 100zł każda.

Ogromnie proszę o wypełnienie ankiety, a tym samym pomoc w realizacji badania do mojej pracy magisterskiej.
Badanie jest dosyć długie, bo zajmuje od 20 do nawet 50 minut.
Wypełnianie go na telefonie jest dosyć kłopotliwe, więc jeżeli masz możliwość skorzystać z komputera to polecam (wtedy to często zajmuje nawet mniej niż 20 min).

Do badania zapraszam studentów medycyny i lekarzy.

Link do badania:

https://www.webankieta.pl/ankieta/460348/badanie-nad-podejmowaniem-decyzji-w-sytuacjach-z-ograniczonym-dostepem-do-informacji.html

Badanie polega na ocenie szansy, że osoba opisana w danym przypadku klinicznym jest chora na podaną chorobę, ocenie istotności symptomów przy diagnozowaniu danej choroby oraz odpowiedzeniu na 7 jednozdaniowych zadań logicznych.
Więcej szczegółów znajduje się na pierwszej stronie badania, chętnie też odpowiem na wszystkie pytania zadawane w wątku lub przesyłane na adres e-mail: mmarczak9@st.swps.edu.pl

Pozdrawiam
Malwina Marczak

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kinga94
      Szanowni Państwo, 
      przeprowadzam badanie naukowe dotyczące szczepień w ciąży. Przygotowana przeze mnie ankieta skierowana jest do lekarzy, położnych i pielęgniarek, ponieważ jest to grupa wśród personelu medycznego, która ma najczęściej kontakt z pacjentkami ciężarnymi. W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o jej wypełnienie (zajmie to ok. 5 minut). Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą mi wyłącznie w celach naukowych.
      Poniżej link do ankiety:
      https://forms.gle/gG64mhmchSqbQJMr6
      Z góry dziękuję Państwu za poświęcony czas 🌷
    • By infermedica
      Witam drogich Użytkowników MedFor.me
      Zwracam się z prośbą i zaproszeniem - w szczególności do osób zainteresowanych wykorzystaniem nowych technologii w medycynie.
      Jestem członkiem zespołu, który tworzy pierwszą polską aplikację internetową wspomagającą diagnostykę różnicową chorób. Rozwijamy narzędzie, które w sposób szybki i wygodny pozwoli rozszerzyć zakres potencjalnych rozpoznań i zainspiruje do pogłębionego wywiadu diagnostycznego.

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale już teraz chcielibyśmy zaprosić Was do skorzystania z naszej aplikacji w ramach zamkniętych testów. Bardzo zależy nam na Waszej opinii, komentarzu, ocenie i sugestii, które wpłyną na dalszy kształt aplikacji.
      Testy nie są angażujące ani czasochłonne. Po prostu przekazujemy dostęp do naszego narzędzia i później zapytamy o wrażenia.
      Jeżeli są wśród Was lekarze zainteresowani udziałem, zapraszam do zapisania się tutaj:
      http://zaproszenie.infermedica.pl/?src=medfor
      W ramach podziękowania każdej osobie oferujemy 6-miesięczny darmowy dostęp do naszej aplikacji (o ile się spodoba).
      Pozdrawiam serdecznie!
    • By erytrocyt
      Zrobiłeś badanie,a nie wiesz czy użyć testu U Manna-Whitneya czy może wystarczy test t-studenta?
      Coś Ci wychodzi, ale nie wiesz co?
      Czy Smirnow kojarzy Ci się tylko z dobrą imprezą?
      Jeśli tak, to napisz do mnie, podejmę się wykonania analizy statystycznej Twojej pracy. Wystarczą Twoje wyniki w excelu 
      Nie martw się na zapas, jak mówił poeta: "brak wyniku, to też jest wynik"
      kontakt: michaldlugaszek@gmail.com
    • By dziendobry
      Dzień dobry, 
      jestem studentką psychologii i swoją pracę magisterską skupiam na temacie kontaktu lekarza z pacjentem. Bardzo zależy mi na uzyskaniu najbardziej obiektywnego spojrzenia na tę kwestię, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Poniżej zamieszczam link do badania i uprzejmie proszę o poświęcenie 10 minut ze swojego cennego czasu na wypełnienie jej:
      https://docs.google.com/forms/d/1huMhztvO8-BonElW2pR0H9tDHIxnoUuL6DaCvnkBysU/viewform
      Będę niesamowicie wdzięczna i z góry serdecznie dziękuję za zaangażowanie.
      Zachęcam do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości!
    • By Gonzo
      Odkrycie dokonane przez naukowców z Washington University School of Medicine i Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign może być krokiem milowym w diagnostyce wielu chorób. Dzięki opracowanym przez nich nanoczipom diagnoza ma być postawiona w ciągu kilku minut. Urządzenia te wszczepione do krwioobiegu mają określać temperaturę ciała, mierzyć ciśnienie, tętno, przepływ krwi, określać jej pH oraz wykrywać różne cząsteczki (markery nowotworowe, przeciwciała) i przekazywać je do czytnika, z którego mogą być odczytane i zinterpretowane przez lekarza. Co więcej, nanoczipy mają być wykonane z degradowalnych materiałów takich jak krzem, molibden, magnez i kopolimer PLGA, dzięki czemu po wykonaniu swojego zadania urządzenie rozpuści się bez śladu, nie narażając pacjenta na toksyczności.
      Rozwiązanie niczym z filmu science fiction, ale czy znajdzie zastosowanie w realnej medycynie?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.