Skocz do zawartości

Projekt kuchni. Na co zwrócić uwagę?


tamto

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem w trakcie szukania kuchni. I niedługo pewnie będę orientował się w ofertach poszczególnych sklepów albo umawiał na rozmowy ze stolarzami. Na co warto jest zwrócić uwagę? 

I gdzie kupowaliście swoje meble kuchenne? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zwrócić uwagę na jakość okuć (polecane sa blum, ale jest jeszcze wiele innych dobrych firm, polecam wcześniej sobie o nich poczytać, tak aby nie wybierac tych najtańszych i aby potem nie musiec ich co chwilę poprawiać), wszystko na szufladach. Szuflady są o wiele wygodniejsze niż otwierane szafki, dopłacisz trochę wiecej ale kuchnię użytkuje się przecież dość intensywnie oraz codziennie, tak więc będzie to pratyczniejsze. Popatrz jakie są wkłady i akcesoria do szuflad i tak sobie rozplanuj szerokości szafek i co w nich będzie. Ja kupowalem meble kuchenne w Leroy merlin, ze strony mozna ściągnąć sobie darmowy program do projektowania kuchni online i tak na szybko zaprojektować sobie kuchnię w domu w programie, można dzięki temu zorientować się ile taka kuchnia będzie kosztowala.
Jeśli chodzi o jakość to jestem zadowolony, kuchnię mam już prawie 3 lata i nic się z nią złego nie dzieje.

main.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

A jeżeli ktoś jest na etapie dopiero planowania układu funkcjonalnego mieszkania lub domu, to z całego serca polecam konsultacje z architektem. Nie jest du duży koszt w porównaniu z projektem, a bardzo pomaga! Można skonsultować swoje pomysły i zaczerpnąć nowych. I przede wszystkim: architekt podpowie wiele rzeczy, zaproponuje ciekawe rozwiązania i weźmie pod uwagę aspekty, o których my w danym momencie nie myślimy, a są one bardzo funkcjonalne!

Pozwolę sobie tutaj dać namiar na dobrego architekta wnętrz z Krakowa:

https://marengo-architektura.com/

Zerknijcie sobie na projekty, czy Wam się podobają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.