Jump to content

Index leków

AdamWojtaszczyk
 Share

Recommended Posts

Nie znam "Leków po dyplomie", ale Pharmindex Brevier średnio mnie zadowolił jak narazie - kilka razy próbowałem coś znaleźć (np. po nazwie międzynarodowej czy substancji) i nie udało się. Możliwe, że nie do końca wiem jak ten Brevier jest tworzony, ale póki co takie mam odczucia. Może wydaje pochopną opinię, bo nie wiem do czego do końca powinien on służyć ;)

zdecydowanie najlepszy, najbardziej wiarygodny i czytelny jest indeks leków Medycyny praktycznej - polecam te od 2010 wzwyż bo sa uzupełnione o b.wiele nowych leków. Sam z niego korzystam, gdy muszę coś sprawdzić. Teraz taki indeks można sobie ściągnąć z ich strony na komórkę, podobnie jak małego Szczeklika.

• 3 weeks later...
  • 1 year later...

Kaamil krótkie pytanie. Czy mówiąc o kompendium leków z MP masz na myśli tę pozycję:

http://www.medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/11640/tytul/indeks-lekow-aktualne-ceny-2013-01-medycyna-praktyczna.

Jestem przed rozpoczęciem farmy i pytam ze względu na mniejszy format książki w porównaniu do takiego na przykład dużego (czy nawet małego) Pharmindexu. W związku z tym nie wiem czy materiał w nim zawarty jest wystarczający...

Ja się uczyłem farmy m. in. z farmindeksu medycyny praktycznej. Początkowo korzystałem z wersji na komputer, obecnie mam go na komórce i sobie chwalę. Nie zamieniłbym go na nic innego. Bardzo przydatny na SOR, gdy co drugi pacjent bo babcia wypluwająca z siebie 15 nazw handlowych leków na wszelkie możliwe dolegliwości świata.

Kaamil krótkie pytanie. Czy mówiąc o kompendium leków z MP masz na myśli tę pozycję:

http://www.medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/11640/tytul/indeks-lekow-aktualne-ceny-2013-01-medycyna-praktyczna.

Jestem przed rozpoczęciem farmy i pytam ze względu na mniejszy format książki w porównaniu do takiego na przykład dużego (czy nawet małego) Pharmindexu. W związku z tym nie wiem czy materiał w nim zawarty jest wystarczający...

nie, tu masz tylko nazwy i ceny. Sam mam i korzystałem/am z Farmindeksu MP (nazwy międzynarodowe leków) liczącego 2000 stron.