Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Newman

Akademia Medyczna Wrocław Opinie

Recommended Posts

Piszesz nową maturę czy egzaminy wstępne?

Gość

Witaj, do matury nie mogę podejść-stara to stara-dokument równie niezmienialny jak akt urodzenia ;). Egzaminy, ale uczę się na maturach z poprzednich lat.

Łe, to niestety nie będę potrafił Ci niczego doradzić. Nie mam zielonego pojęcia jak wyglądają i co wymagają na wstępniakach.

chemia to dla mnie przekleństwo, szczególnie ta nieorganiczna i fizyczna. Wogóle chemię i fizykę to ktoś wymyślił ku zagladzie naszej populacji

nasza uczelnia dba o populację, nauczając biednych, wystraszonych pierwszo- i drugoroczniaków tych ważnych przedmiotów, kładzie na nie duży nacisk :)

w dużej mierze bywa tak, że bez zakuwania się nie obejdzie :/

Podejmę troszkę inny wątek. Otóż zastanawiam się nad przenosinami do Wrocławia z łodzkiej uczelni. Czy może jest na forum ktoś, kto niedawno zrobił podobny transfer i mógłby podzielić się wrażeniami? Z tego co zaobserwowałam porównując oba programy; musiałabym nadrobić (będąc po 2 roku) anatomię kliniczną i kończącą się egzaminem higienę, stąd kolejne pytanie - czy nie stanowiłyby one problemu?

Ja przenosilem sie po 1 roku z Zabrza i roznic bylo wiecej, a poszlo calkiem sprawnie:) przejdz sie do dziekanatu i wypytaj o szczegoly - co i kiedy musisz zlozyc.

Pozdrawiam

Dziękuję ;)

A jak wyglądają kliniki? Można się czegoś dowiedzieć czy panuje totalna olewka?

Witam, mam pytanie jak wygląda pierwszy rok, na lekarskim lub lek-dent? jestem na pierwszym roku w miescie X i jest tu nie zadobrze, obawiam sie najgorszego... kazdy mi mowi ze pierwszy jest straszny ale to słabe pocieszenie, wiec moim planem B jest studiowanie w innym miescie, moze takim jak Wroc?

pierwsze 2 lata są straszne, a potem się człowiek przyzwyczaja :D

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.