Skocz do zawartości

Przywitajmy się!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam i odradzam jakieś tam studia dentystyczne. Znajdź sobie bogatego męża, niech Ci da pieniądze na salon kosmetyczny. Zrobisz sobie ładny gabinecik, piękne klientki będą przychodzić, sobie kupisz biały fartuch. Praca przyjemniejsza, prostsza, nie potrzeba tyle lat się uczyć i posiadać tyle wiedzy :)

Świetny plan, zawiera tylko jeden błąd logiczny - przecież jak znajdzie sobie bogatego męża to nie będzie musiała w ogóle pracować :D

 

A tak w ogóle to cześć wszystkim. Jestem Igor, początkujący stomatolog z Lublina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Asia z Katowickiego ŚUMu, rok III.
Nie mam jeszcze pomysłu na siebie. Odpadają zabiegówki, lubię dzieciaczki, więc pewnie skończę na pediatrii ^^
Poza nauką jestem uzależniona od Internetu, uwielbiam muzykę i jazdę motocyklem (jako plecaczek, ale kto wie, może kiedyś zaszaleję i sama zrobię prawko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, interesuje mnie psychiatria ( waham sie między psychologiem klinicznym). Ludzie stają się dla mnie fascynujący kiedy moge poznać ich zaburzenia, problemy, z których wynikły.

Jestem związana ze sztuką ( rysunek, malarstwo, grafika tradycyjna, szkło artystyczne). Uwielbiam teatr, gry, książki i filmy z gatunku horror/dramat/psychologiczne/sci-fi. Nie jestem z natury towarzyska. Zamiast wyjścia do miasta wolę wycieczki górskie.

Link do forum podała mi znajoma. Znalazłam wiele tematów, które mnie interesują. Mam zamiar zagościć na dłużej, więc rejestracje potraktowałam jako obowiązek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.